24 czerwca 2017 r. Imieniny obchodzą: Danuta, Emilia, Jan

Pogoda: Siedlce

Numer 25
22-28 czerwca 2017r.

menu

NEWS

W niedzielę, 25 czerwca, będzie okazja do modlitwy za Ojczyznę. Jej sprawy zostaną powierzone w Mszy św. odprawionej o 13.00 w katedrze siedleckiej.

STRONA GŁÓWNA



Archiwum jedynek
Pobierz pełne wydanie

Aktualności

 
 

Zaproszenie na spektakl

8 marca 2017 r.

Przyszedł mężczyzna do kobiety

W niedzielę, 19 marca, o 17.00, w sali radzyńskiego kina Oranżeria rozpocznie się spektakl pt. „Przyszedł mężczyzna do kobiety” autorstwa Siemiona Złotnikowa.

Spektakl komediowy traktuje o miłości, poszukiwaniu zrozumienia i bliskości drugiego człowieka. Reżyser odsłania przed widzami historię ludzi potarganych życiem, których powszechne troski przemieniają się w namiętne uczucie. Miłość Niny i Wiktora jest dowodem na to, że życie bez ukochanej osoby pozostaje jałowe i smutne...

„To sztuka o każdym z nas. Być może stanie się pomocna w rozwiązaniu uczuciowych dylematów?” - przekonują organizatorzy: Radzyńskie Stowarzyszenie „Podróżnik” wraz z Radzyńskim Ośrodkiem Kultury. I zapraszają! Spektakl prezentowany jest w dwóch aktach. Trwa 120 minut wraz z 15-minutową przerwą.

Główne role w przedstawieniu grają Violetta Arlak i Tadeusz Chudecki, znani aktorzy teatralni, filmowi i telewizyjni.

Zachęcamy do udziału!

AW

Powrót

Aktualności

Więcej artykułów z tej kategorii »

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FOTOGALERIA

Święto młodzieży


16 czerwca w pratulińskim sanktuarium odbyło się Jerycho Młodych. Spotkanie minęło pod hasłem „Buty i kanapa!”; nawiązywało też do 100-rocznicy objawień fatimskich. [fot. AWAW]

FOTOGALERIA

Bóg jest wielki!


W ubiegły czwartek, 15 czerwca, w uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, na miejskim lodowisku odbył się koncert uwielbieniowy „Siedlce dla Jezusa 2017”. [fot. Monika Król]

PATRONAT "ECHO"


IV Integracyjny Piknik Rodzinny
W niedzielę, 25 czerwca, o 11.30, na placu przy kościele św. Teresy w Siedlcach rozpocznie się IV Integracyjny Piknik Rodzinny ph. Jesteśmy tacy sami. Organizatorem imprezy jest stowarzyszenie Mgiełka.
więcej »
Festyn w Pratulinie
W niedzielę, 9 lipca, w Pratulinie odbędzie się festyn rodzinno-myśliwski. W programie m.in. Msza św. i atrakcje dla dzieci.
więcej »
 

POLECAMY


Wielka tajemnica
Objawienia w Fatimie od 100 lat budzą nie tylko zdumienie, ale przede wszystkim wielką nadzieję katolików na całym świecie na triumf Niepokalanego Serca Maryi.
więcej »
Cierpienie przychodzi znienacka
Nie można uciec przed cierpieniem… Starą jak świat prawdę potwierdza życie. Jak jednak żyć w cierpieniu, nie tracąc godności?
więcej »
 

SONDA

 

Czerwiec jest dla mnie...

początkiem lata

ostatnim miesiącem nauki

ulubioną porą rekreacji

miesiącem czci Serca Jezusowego

czasem jak każdy inny



LITURGIA SŁOWA


Sobota
Czytania:
Iz 49,1-6; Ps 139,1-3.13-15
Ewangelia:
Łk 1,57-66.80

Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

PROMOCJA

 

 
statystyka

NASI PARTNERZY

Copyright 2008 Echo Katolickie

Realizacja KREATOR