10 grudnia 2018 r. Imieniny obchodzą: Julia, Judyta, Daniel

Pogoda: Siedlce

Numer 49
06-12 grudnia 2018r.

menu

NEWS

Mamy dla Państwa trzy podwójne zaproszenia na film „Narodziny gwiazdy” w kinie Helios. By wziąć udział w konkursie, należy zadzwonić do naszej redakcji pod nr. tel. 25 644-48-00, w poniedziałek, 10 grudnia, od godz. 10.00. O wygranej decyduje kolejność zgłoszeń.

STRONA GŁÓWNAArchiwum jedynek
Pobierz pełne wydanie
Dodatek Echo Leśne

Aktualności

 
 

SIEDLCE

30 listopada 2018 r.

Mikołajki w Kinie Helios!

W dniach 8-9 grudnia, od 10.00 do 14.00, kino przejmą najmłodsi i Helios zamieni się w… Kino Pełne Dzieci! Zapraszamy na seanse najlepszych bajek: „Grinch”, „Miśków dwóch w Nowym Jorku” oraz „Misja Yeti”.

Przed wybranymi seansami zorganizowane będą konkursy z nagrodami. Zapraszamy także do holu kina, gdzie odbędą się animacje.

Wspólnie z Dekoracyjną Piniatą będziemy tworzyć niezwykłą świąteczną piniatę, którą, aby dobrać się do cukierków i niespodzianek, trzeba będzie rozbić. Panie z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Medyk” będą malować dzieciom buźki w przeróżne bajkowe wzorki. Galeria Kultura zaprezentuje niezwykłe warsztaty bębniarskie. Zajęcia będą odbywać się na holu kina cyklicznie co godzinę, począwszy od 10.30. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił. Lektorzy z Europejskiego Centrum Języków Obcych „Eurolingua” poprowadzą animacje dla dzieci w różnym języku. Nie zabraknie zagadek i konkursów. Dodatkowo na holu kina przygotujemy stoisko, gdzie Koło Naukowe Chemików z Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach przeprowadzi niezwykłe pokazy eksperymentów! Ponadto na dzieci czekać będzie ogromna maskotka Myszki Miki, z którą będzie można robić pamiątkowe zdjęcia. Sponsorem tej atrakcji jest firma Leśne Klimaty. Przez cały weekend dzieci będą mogły także pograć w przeróżne gry na konsoli na ogromnym telewizorze, dzięki firmie Media Markt! Abyście nie opadli z sił podczas zabaw, Pizzeria 105 Stopiątka przygotuje dla Was smaczny poczęstunek.

Dodatkowo chętne dzieci zapraszamy do naszego kącika plastycznego, gdzie będą mogły uczestniczyć w przygotowywaniu ozdób świątecznych. Wspólnie z rodzicami będą mogły wykonać kartkę okolicznościową oraz napisać list do mikołaja.

Uwaga! W Weekend Mikołajkowy odwiedzi nas prawdziwy mikołaj! Będzie na Was czekał w naszym holu i częstował słodkościami wszystkie grzeczne dzieci. Dodatkowo będzie rozdawał nagrody w konkursach, które odbywać się będą przed wybranymi filmami w naszym kinie.

Gorąco zapraszamy!

Powrót

STRONA GŁÓWNAArchiwum jedynek
Pobierz pełne wydanie
Dodatek Echo Leśne

Aktualności

Więcej artykułów z tej kategorii »

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FOTOGALERIA

Jubileusz KSM diecezji siedleckiej


W dniach 24-25 listopada odbyły się uroczystości jubileuszowe 25-lecia istnienia Katolickiego Stowarzyszenia Młodzieży Diecezji Siedleckiej. [fot. Monika Król]

FOTOGALERIA

Znamy laureatów


Mirosław Roguski, Mieczysław Zawadzki, Mieczysław Gaja, Małgorzata i Waldemar Gujscy - to tegoroczni laureaci nagrody im. Ludomira Benedyktowicza. Nagrody przyznawane są za szczególne osiągnięcia w trzech dziedzinach: szeroko pojęta działalność artystyczna; twórczość i dorobek literacki, naukowy i publicystyczny; działalność patriotyczno-społeczno-humanitarna. [fot. W. Bobryk]

PATRONAT "ECHO"


Rok o. Pio
Dwa okrągłe jubileusze: 100 lat od otrzymania stygmatów i 50 lat od przejścia do domu Ojca - ten rok z pewnością będzie należał do św. o. Pio.
więcej »
Rekolekcje w sieci
„Kościół jest dobry” - czyli nic co Boskie nie jest im obce” to tytuł tegorocznych rekolekcji adwentowych przygotowanych przez www.profeto.pl.
więcej »
Chatka z piernika
Do 14 grudnia Gminny Ośrodek Kultury w Suchożebrach przyjmuje zgłoszenia do konkursu pt. Chatka z piernika w bożonarodzeniowej szacie.
więcej »
 

POLECAMY


To ty, szare Podlasie, rodzona ma kraino
Świętując jubileusz odzyskania przez Polskę niepodległości, warto skupić uwagę na tym, co działo się sto lat temu w miejscu, gdzie dzisiaj żyjemy. Książka „Tak rodziła się Niepodległość. Południowe Podlasie 1918” odsłania przed czytelnikiem panoramę wydarzeń sprzed wieku.
więcej »
Myśl właściwie
Abp Fulton J. Sheen - to jeden z najbardziej charyzmatycznych duchownych w historii amerykańskiego Kościoła. Płomienny mówca, wybitny kaznodzieja i wielka osobowość telewizyjna.
więcej »
 

SONDA

 

Czy czas Adwentu jest nam potrzebny?

tak, to czas na refleksję w zabieganym świecie

nie, Adwent nic nie zmienia

najważniejsza jest chęć odmienienia życia w oczekiwaniu na Boże Narodzenie

to okazja do stanięcia w prawdzie wobec Boga i samego siebie, a przez to do nawróceniaLITURGIA SŁOWA


Poniedziałek
Czytania:
;
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

PROMOCJA

 

 
statystyka

NASI PARTNERZY

Copyright 2008 Echo Katolickie

Realizacja KREATOR