29 maja 2017 r. Imieniny obchodzą: Magdalena, Teodozja, Maria

Pogoda: Siedlce

Numer 21
25-31 maja 2017r.

menu

NEWS

Już po raz drugi wydział duszpasterstwa rodzin kurii siedleckiej organizuje Diecezjalną Pielgrzymkę Kobiet do Pratulina. Odbędzie się ona w niedzielę, 28 maja, a przebiegać będzie pod hasłem „Kobiety z pasją”.

STRONA GŁÓWNAArchiwum jedynek
Pobierz pełne wydanie

Aktualności

 
 

Region

28 maja 2017 r.

Rowerem po Jacie

3 czerwca z inicjatywy Stowarzyszenia Rozwoju Wsi Żdżary „Żdżarzanie” w okolicach rezerwatu Jata odbędzie się siódma edycja rajdu rowerowego „Eko-czerwcówka”. więcej »

   
 

Region

28 maja 2017 r.

Umowa o współpracy

Uniwersytet Przyrodniczo-Humanistyczny w Siedlcach zawarł porozumienie o współpracy z gminą Drelów. więcej »

   
 

Czterodniowa impreza

27 maja 2017 r.

Dni dla każdego

Władze miasta zapraszają na Dni Białej Podlaskiej. Inicjatywa potrwa od 1 do 4 czerwca, a w jej programie znajdą się koncerty i kabareton. więcej »

   
 

SIEDLCE

27 maja 2017 r.

Nie tylko o Jacusiu

Miejska Biblioteka Publiczna w Siedlcach zaprasza 2 czerwca na spotkanie ze znanym pisarzem i scenarzystą Jarosławem Siekiem. więcej »

   
 

REGION

26 maja 2017 r.

Mam misję - konkurs dla młodzieży

Pod hasłem „Mam misję” organizowany jest konkurs misyjny pod patronatem posła Marcina Duszka oraz Episkopatu Polski i Dzieła Pomocy Ad Gentes. więcej »

   
 

REGION

26 maja 2017 r.

Kolejny zabytek

Mazowiecki Wojewódzki Konserwator Zabytków podpisał decyzję o wpisie do rejestru zabytków zbudowanego na początku XX w. budynku starej plebanii oraz dwóch piwnic w miejscowości Marianów w powiecie garwolińskim. więcej »

   
 

Region

25 maja 2017 r.

Pamięci żołnierzy

11 czerwca na parkingu przy Bobrówce na skraju Lasów Parczewskich odbędzie się spotkanie upamiętniające 73 rocznicę pobytu i walk 27 Wołyńskiej Dywizji Piechoty AK w ramach akcji „Burza” na Lubelszczyźnie. więcej »

   
 

Jerycho Młodych - będzie się działo!

24 maja 2017 r.

W nowej odsłonie

Tegoroczne „Jerycho Młodych” odbędzie się 16 czerwca pod hasłem „Buty i Kanapa” i stanowić będzie punkt kulminacyjny całorocznego programu formacyjnego oraz tzw. wyzwania „Buty i kanapa”. więcej »

   
 

DIECEZJA

24 maja 2017 r.

Klub „Senior Przyszłości”

Caritas Diecezji Siedleckiej zaprasza chętnych seniorów (osoby w wieku 55+) z powiatów Biała Podlaska, Radzyń Podlaski i Włodawa do udziału w klubie „Senior Przyszłości”. więcej »

   
 

SIEDLCE

23 maja 2017 r.

Marsz dla Życia i Rodziny

4 czerwca pod hasłem „Czas dla rodziny” przejdzie ulicami miasta Marsz dla Życia i Rodziny organizowany przez wydział duszpasterstwa rodzin diecezji siedleckiej kurii diecezjalnej. więcej »

   
 

DIECEZJA

22 maja 2017 r.

Wyjazd do Pratulina

Biuro Pielgrzymkowe „Arka” organizuje autokar na pielgrzymkę kobiet do Pratulina. Wyjazd sprzed katedry siedleckiej w niedzielę, 28 maja, o 7.30. więcej »

   
 

Wiśniew

21 maja 2017 r.

Piosenki rodziców

Gminny Ośrodek Kultury zaprasza dzieci i młodzież z całego regionu do udziału w VI Festiwalu piosenki moich rodziców. więcej »

   
 

Nowocześnie i ekologicznie

20 maja 2017 r.

Planują inwestycje za 40 mln zł

Ponad 10,5 mln zł dofinansowania otrzyma bialskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej na budowę ciepłowni opalanej biomasą. więcej »

   
 

Gm. Wisznice

20 maja 2017 r.

Trwają zapisy

Z inicjatywy urzędu gminy Wisznice, w czerwcu, zostanie przeprowadzony kurs pierwszej pomocy przedmedycznej. więcej »

   

ARCHIWUM - Aktualności

 
 


 
 

 

Aktualności

Więcej artykułów z tej kategorii »

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FOTOGALERIA

Turniej Ligi Ministranckiej


20 maja w kompleksie sportowym przy ul. Jana Pawła II w Siedlcach rozegrany został turniej finałowy Ligi Ministranckiej 2016/2017. W tegorocznych rozgrywkach wzięło udział 78 drużyn (42 w kategorii „junior” i 36 w kategorii „młodzik”). Podczas finału zmierzyły się ze sobą najlepsze drużyny reprezentujące parafie z całej diecezji siedleckiej. [fot. Tomasz Końko]

FOTOGALERIA

Jubileusz kapłaństwa


W czwartek, 19 maja, 50 lat kapłaństwa świętowało 11 kapłanów. O 12.00 w katedrze wraz z biskupami Kazimierzem Gurdą i Piotrem Sawczukiem celebrowali jubileuszową Mszę św. [fot. ML]

PATRONAT "ECHO"


I Ty możesz zostać gwiazdą!
Pierwszej edycji Konkursu Piosenki Optymistycznej w Języku Obcym Eurosong 2017 przyświeca myśl stworzenia młodym ludziom szansy prezentacji umiejętności wokalno-lingwistycznych.
więcej »
Siedlce dla Jezusa
W czwartek, 15 czerwca, w uroczystość Bożego Ciała, o 19.00, na miejskim lodowisku rozpocznie się koncert uwielbieniowy „Siedlce dla Jezusa 2017”.
więcej »
Będzie się działo!
Koncerty, spektakle teatralne, zmagania sportowe, warsztaty, pikniki edukacyjne - to tylko część atrakcji, jakie czekają na mieszkańców z okazji Dni Łukowa, które odbędą się 26, 27 i 28 maja. Gwiazdą będzie zespół Pectus.
więcej »
 

POLECAMY


„Dwie Korony”
Podczas 70’ Festiwalu Filmowego w Cannes odbyła się światowa premiera polskiego filmu „Dwie Korony” opowiadającego o życiu św. Maksymiliana Kolbego.
więcej »
Wielka tajemnica
Objawienia w Fatimie od 100 lat budzą nie tylko zdumienie, ale przede wszystkim wielką nadzieję katolików na całym świecie na triumf Niepokalanego Serca Maryi.
więcej »
 

SONDA

 

Miesiąc z Maryją...

uczestniczę w nabożeństwach majowych

kojarzy mi się z wiosną

odmawiam Litanię loretańską

nabożeństwo do Maryi nie powinno ograniczać się do jednego miesiąca

jest jak każdy innyLITURGIA SŁOWA


Poniedziałek
Czytania:
Dz 19,1-8; Ps 68,2-7
Ewangelia:
J 16,29-33

Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

PROMOCJA

 

 
statystyka

NASI PARTNERZY

Copyright 2008 Echo Katolickie

Realizacja KREATOR