18 stycznia 2022 r. Imieniny obchodzą: Piotr, Małgorzata

Pogoda: Siedlce

Numer 2
13-19 stycznia 2022r.

menu

NEWS

Zachęcamy do lektury najnowszego wydania ECHA! W numerze m.in. fotorelacja z Orszaków Trzech Króli, jakie przeszły ulicami naszych miast i wsi.

STRONA GŁÓWNAArchiwum jedynek
Pobierz pełne wydanie
Dodatek Echo Leśne

Aktualności

 
 

RADZYŃ PODL.

13 stycznia 2022 r.

Rejon Energetyczny powrócił do miasta

Po dziesięciu latach do miasta powrócił Rejon Energetyczny. Zarząd PGE Dystrybucja podjął decyzję o wydzieleniu odrębnej komórki z dotychczasowego Rejonu Biała Podlaska.

Rejon stworzono w oparciu o dotychczasowy Posterunek Energetyczny Radzyń Podlaski, powiększony o posterunki w Międzyrzecu Podlaskim i Parczewie. Ma to związek z rosnącą liczbą nowych odbiorców indywidualnych i znacznym wzrostem przyłączeń do sieci instalacji fotowoltaicznych. Nowy rejon obsługuje około 46 tysięcy odbiorców z kilkunastu gmin. Będzie przy nim funkcjonował również punkt obsługi klienta. Mieści się on przy ul. Warszawskiej 98. Czynny będzie od poniedziałku do piątku, od 7.15 do 14.45. Jak informuje PGE Dystrybucja, z nowym rejonem można kontaktować się pod nr. Tel.: 991 (w przypadku wystąpienia awarii), 81-445-10-00 (w celu uzyskania informacji o przyłączeniach nowych obiektów do sieci, a także spraw związanych z obsługą liczników). Nowy Rejon Energetyczny obsługuje gminy: Radzyń Podlaski, Kąkolewnica, Borki, Czemierniki, Wohyń, Komarówka Podlaska, Ulan-Majorat, Międzyrzec Podlaski, Drelów, Parczew, Siemień, Sosnowica, Dębowa Kłoda i Milanów.

MD

Powrót

STRONA GŁÓWNAArchiwum jedynek
Pobierz pełne wydanie
Dodatek Echo Leśne

FACEBOOK

Aktualności

Więcej artykułów z tej kategorii »

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FOTOGALERIA

Dzień był wesoły


Tegoroczne hasło Orszaku Trzech Króli „Dzień dziś wesoły!” miało pokazać, jak ważne dla każdego człowieka powinno być dobre, głębokie przeżywanie świąt i uroczystości. Mieszkańcy naszego regionu - idąc w orszaku czy gromadząc się na wspólnym kolędowaniu - wzięli sobie te słowa do serca i spędzili wspólnie radosne popołudnie.

PATRONAT "ECHO"


Diecezjalny Konkurs Wiedzy i Konkurs Plastyczny o bł. kard. S. Wyszyńskim
Wydział Nauczania Katechetycznego Kurii Diecezjalnej Siedleckiej organizuje konkurs wiedzy i konkurs plastyczny dla szkół podstawowych noszących imię Prymasa Tysiąclecia.
więcej »
Kolędowanie w Zbuczynie
19 stycznia w Gminnym Ośrodku Kultury w Zbuczynie odbędzie się XIII Powiatowy Przegląd Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych. Finał konkursu planowany jest na 26 stycznia.
więcej »
 

POLECAMY


Unikatowe dzieło
800 stron pasjonującej lektury, duży, albumowy format, znakomita jakość wydania czynią z „Historii Kościoła katolickiego w Polsce” pożądane uzupełnienie domowej biblioteczki, jak też potencjalnie świetny upominek dla pasjonatów przeszłości.
więcej »
Ojcowska miłość Najwyższego
Jakie miejsce w naszej wierze zajmuje Bóg Ojciec? Jaki obraz naszego Stwórcy nosimy w swoim sercu? Jak często zwracamy się do Boga?
więcej »
 

SONDA

 

Za co kochamy babcie i dziadków?

za ich bezgraniczną i bezinteresowną miłość;

za czas poświęcany wnukom;

za to, że zawsze można na nich liczyć;

za ich mądrość i doświadczenie;

za to, że są...LITURGIA SŁOWA


Wtorek
Czytania:
;
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

PROMOCJA

 

 
statystyka

NASI PARTNERZY

Copyright 2008 Echo Katolickie

Realizacja KREATOR