16 lipca 2020 r. Imieniny obchodzą: Maria, Stefan, Eustachy

Pogoda: Siedlce

Numer 29
16-22 lipca 2020r.

menu

NEWS

26 lipca w sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin odbędzie się I Pielgrzymka Teściowych i Teściów ph. Teściowie z nieba rodem. Zachęcamy do udziału!

STRONA GŁÓWNAArchiwum jedynek
Pobierz pełne wydanie
Dodatek Echo Leśne

Sport

 
 

fot. gornikleczna.pl

Piłka nożna

15 lipca 2020 r.

Łowcy liderów

Pogoń przez większość meczu goniła wynik, ale ostatecznie pokonała lidera rozgrywek - Górnika w Łęcznej 3:2.

W poprzedniej kolejce siedlecka Pogoń nieoczekiwanie pokonała na własnym boisku ówczesnego lidera rozgrywek - Widzew Łódź 3:1, mimo że do przerwy przegrywała 0:1. Historia powtórzyła się w 31 kolejce II ligi, w meczu z nowym liderem - Górnikiem w Łęcznej. więcej w wersji papierowej » Dostęp SMS

   
 

fot. Arch. IKS

Integracyjny Klub Sportowy

15 lipca 2020 r.

Pokonać swoje bariery

W dobie kultu ciała z każdej strony atakowani jesteśmy pięknymi, wysportowanymi sylwetkami. Jednak są też tacy ludzie, którzy z różnych powodów, mimo najszczerszych chęci i wysiłków, nigdy tego nie osiągną.

Integracyjny Klub Sportowy wychodzi do nich z propozycją: przyjdź do nas, zobacz, że możemy razem podejmować aktywność fizyczną, poprawiać kondycję i świetnie się przy tym bawić. Jego głównych celem jest rehabilitacja i aktywizacja niepełnosprawnych poprzez sport. Pomysł zrodził się w 2015 r. z obserwacji i potrzeby, że brakuje miejsca, gdzie osoby niepełnosprawne mogłyby przyjść, poćwiczyć i nie czuć się źle. Jednak wiele z nich nawet nie zdaje sobie sprawy, że ma taką możliwość. więcej w wersji papierowej » Dostęp SMS

   

ARCHIWUM - Sport

 
 
Rocznik Wydanie Autor


 
 

 

STRONA GŁÓWNAArchiwum jedynek
Pobierz pełne wydanie
Dodatek Echo Leśne

Aktualności

Więcej artykułów z tej kategorii »

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

FOTOGALERIA

Diecezjalny Dzień Chorego


2 lipca w sanktuarium Matki Bożej Kodeńskiej świętowano odpust ku czci Patronki i tradycyjnie obchodzono Diecezjalny Dzień Chorego. Uroczystościom przewodniczył o. Paweł Zając, prowincjał Polskiej Prowincji Misjonarzy Oblatów Maryi Niepokalanej.[fot. AWAW]

FOTOGALERIA

Promocja albumu


W auli Katolickiego Liceum Ogólnokształcącego odbyła się promocja książki pt. Zbiory Muzeum Diecezjalnego w Siedlcach. Nie tylko El Greco. (fot. JK)

PATRONAT "ECHO"


Najświętsze Serce
Film trafia do kin w szczególnym okresie. W tym roku przypada 100 rocznica kanonizacji św. Małgorzaty Marii Alacoque oraz 100 rocznica zawierzenia losów naszej ojczyzny Najświętszemu Sercu Pana Jezusa.
więcej »
I Diecezjalna Pielgrzymka Teściowych i Teściów
W niedzielę 26 lipca w sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie odbędzie się I Diecezjalna Pielgrzymka Teściowych i Teściów.
więcej »
 

POLECAMY


Kto się boi Jana Pawła II?
Książka stawia ważne pytania: dlaczego w Kościele i poza nim są osoby, które kwestionują dorobek świętego papieża? Dlaczego marginalizuje się rolę, jaką odegrał Jana Paweł II w przeobrażeniu Kościoła i świata?
więcej »
O godności kobiety
Jak żyć wspólnie i jak odnaleźć właściwe drogi w Kościele, w rodzinie, w pracy i w życiu? Słowa kard. Stefana Wyszyńskiego, Prymasa Tysiąclecia, podnoszą na duchu i stanowią prawdziwą inspirację.
więcej »
 

SONDA

 

W wakacje do muzeum?

To świetna lekcja historii - o każdej porze roku.

Taka wizyta zawsze ubogaca.

Warto, zwłaszcza z dziećmi!

Te placówki są dla koneserów.

Pokryte kurzem eksponaty - to nie dla mnie.LITURGIA SŁOWA


Czwartek
Czytania:
;
Ewangelia:


Czytania na dzień dzisiejszy - www.mateusz.pl

PROMOCJA

 

 
statystyka

NASI PARTNERZY

Copyright 2008 Echo Katolickie

Realizacja KREATOR