< Powrót
Festyn charytatywny

Festyn charytatywny


Celem imprezy jest pomoc Kacperkowi cierpiącemu na mózgowe porażenie dziecięce, cytomegalię, zespół krótkiego jelita, obustronny niedosłuch czuciowo-nerwowy i padaczkę, a także Filipkowi, który urodził się z rozszczepem kręgosłupa odcinka piersiowo-lędźwiowo-krzyżowego oraz wrodzonym wodogłowiem.

Wydarzenie zainauguruje Msza św. o 13.00. W programie festynu są m.in.: licytacje na rzecz chłopców, występy artystyczne dzieci, koncerty gwiazd oraz lokalnych zespołów, jak również zabawa taneczna z DJ. Dodatkowymi atrakcjami będą pokazy strażackie i policyjne, zjazd motocyklistów z klubu MotoSobolew oraz stoiska KGW, zaś dla najmłodszych – trampoliny, dmuchańce, zabawy z animatorką i rywalizacje sportowe. – Jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie. Prosimy zabrać ze sobą dobry humor i energię do zabawy – mówi ks. Adrian Kubak, przyznając, iż realizacja tego szlachetnego przedsięwzięcia nie byłaby możliwa, gdyby nie sponsorzy. – Dziękujemy za ich hojność i okazaną pomoc w organizacji festynu – dodaje.

Organizatorami wydarzenia są: parafia w Jedlance, tutejszy Zespół Oświatowy i OSP. Koordynacją festynu zajmuje się komitet organizacyjny w składzie: ks. A. Kubak, Monika Skrobuń i Marta Gromada. Patronat honorowy nad imprezą objęli: starosta powiatu łukowskiego oraz wójtowie gmin Stoczek Łukowski i Stanin.

Zachęcamy do udziału!