Źródło: ARCHIWUM

Prym w deblu

Siedlczanka złotą medalistką mistrzostw Polski juniorek.

W Częstochowie odbyły się mistrzostwa Polski juniorek w tenisie, w których dobrze zaprezentowała się reprezentantka UKS II Siedlce Sylwia Mikołajczuk. Sylwia, wspólnie z koleżanką z STT Szczecin Natalią Kozel, zdobyła tytuł mistrzyni Polski w grze deblowej. W finale para siedlecko-szczecińska pokonała debel AZS Poznań Beata Pietkiewicz/Patrycja Przybylska 2:0 (6:3, 7:5). W drodze do finału zwycięska para pokonała trzy inne deble. Złoty medal Sylwii na kortach otwartych jest dużym sukcesem i świadczy o jej talencie oraz możliwościach. Reprezentantka UKS II wystąpiła też w grze singlowej, jednak ze względu na drobną kontuzję dotarła tylko do II rundy mistrzostw. Teraz przed nią kilka turniejów zawodowych, najbliższy w Iławie.