Aktualności
Aktywnie i na sportowo

Aktywnie i na sportowo

Ferie zimowe coraz bliżej. Pora zaplanować wypoczynek dla swoich dzieci i zadbać, by czasu wolnego od szkoły nie spędziły przyklejone do komputera…

Agencja Rozwoju Miasta Siedlce zaprasza do skorzystania z oferty ferii stacjonarnych. – Nasze atuty to doświadczenie i pasja – zachęcają pracownicy ARMS, zaznaczając: – Wypoczynek zimowy i letni dla dzieci organizujemy od lat. Posiadamy sympatycznych opiekunów i instruktorów z uprawnieniami oraz dużym doświadczeniem w pracy z dziećmi. Co zapewniamy? Przede wszystkim profesjonalną opiekę, ciekawe zajęcia, wyżywienie (drugie śniadanie i obiad z deserem), a także ubezpieczenie NNW.

Program „Ferii na sportowo” adresowany jest do uczniów klas I-VI szkół podstawowych. Zajęcia będą różnorodne – od ćwiczeń ruchowych zaczynając (warsztaty taneczne, trening siatkówki z zawodnikami KPS, elementy koszykówki, jazda na łyżwach pod okiem hokeistów z STH, akrobatyka sportowa i sztuki walki z grupą Kawashi, trening Aikido, zawody lekkoatletyczne, basen), po nietuzinkowe warsztaty prowadzone na siedleckim Uniwersytecie Przyrodniczo-Humanistycznym. Uniwersyteckie „wykłady” będą wspaniałą lekcją chemicznych eksperymentów, rzeźbiarstwa czy ratownictwa medycznego. Ponadto zaplanowano spotkania z ciekawymi osobami, wyjście do kina i wycieczkę do planetarium.

Pierwszy turnus odbędzie się w dniach 13-17 lutego, drugi – od 20 do 24 lutego. Zajęcia trwają od 8.00 do 15.45. Koszt udziału wynosi 450 zł. Informacje i zapisy prowadzone są w Ośrodku Sportu przy ul. Prusa 6, tel. 25-644-14-41. Zapraszamy!

GU