As bije Ósemkę

Wicelider z Siedlec przegrywa we własnej hali, Wilga coraz wyżej w tabeli.

Ósemka – AS 1:3

Wprawdzie pierwszy set przebiegał pod dyktando siedlczan, którzy grali pewnie i zwyciężyli do 21, były to jednak miłe złego początki. Druga partia zaczęła się dobrze dla Ósemki. Ale szybko ze stanu 3:1 zrobiło się 3:4 i od tego momentu to goście rządzili na parkiecie, wypracowując sobie kilkupunktową przewagę. Przy stanie 16:20 tliła się jeszcze nadzieja dla gospodarzy, jednak rozkręcający się przyjezdni nie pozwolili sobie na pomyłki i wyrównali stan meczu. Trzeci set to nieporadność gospodarzy. Wygrana AS-a do 12 mówi sama za siebie. W następnej partii znów zarysowała się przewaga gości. Ósemka niesiona żywiołowym dopingiem fanów zdołała odrobić straty i wszystko ważyło się w końcówce. Mniej błędów popełnił AS i to on triumfował 27:25 i 3:1 w całym spotkaniu.

Wilga – Legia 3:0

Dobry blok, zwłaszcza w pierwszym secie, potem zagrywka – to główne atutu zespołu z Garwolina w konfrontacji z Legią. Mecz wywołał spore zainteresowanie, bowiem na trybunach – jak to przy meczach Legii – pojawili się piłkarscy sympatycy tego klubu. Zespół z Garwolina panował na parkiecie od pierwszych do ostatnich piłek i jego wygrana praktycznie nie podlegała dyskusji, chociaż w drugiej partii zrobiło się niebezpiecznie dla gospodarzy – Legia w połowie seta prowadziła 17:12. Garwolinianie, dzięki świetnej zagrywce, doszli jednak do wyniku 17:18 i potem dali legionistom zdobyć tylko jeden punkt.

II liga mężczyzn, gr. 3

11 kolejka: Ósemka Siedlce – AS Volley Białołęka 1:3 (25:22, 17:25, 12:25, 25:27)

Ósemka: Krzaczek, Milewski, Jesień, Śliwa, Kuczko, Hachuła, Kołodziej (libero) oraz Małek, Polechoński, Borkowski, Malon, Bieliński. Trener: Nowak/Prekurat.

GTS Wilga Garwolin – SKF Legia Warszawa 3:0 (25:21, 25:19, 25:19)

Wilga: Pruski, Żuber, Rząca, Żyłkowski, Górecki jr, Wykowski, Łuczka (libero), Szyćko, Budziński. Trener: Sokołowski.

Pozostałe wyniki: Pekpol Ostrołęka – Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:0, AZS UWM II Olsztyn – RCS Czarni Radom 2:3,  KKS Armat Kozienice – AZS UW Warszawa 0:3.