Aktualności
Autobusem na cmentarz

Autobusem na cmentarz

W czwartek, 1 listopada, siedleckie przedsiębiorstwo komunikacyjne uruchomi linie specjalne, którymi będzie można dojechać na cmentarze.

Na ulice miasta wyjadą autobusy, które będą kursować w pięciu wyznaczonych liniach specjalnych. Pojazdy na trasie cmentarz przy ul. Cmentarnej – ul. Janowskiej będą kursować od godz. 8.00 co 20 min. Ostatnie kursy zaplanowano na 19.00 i 19.20 przez ul. Floriańską do MPK. Autobus linii Kurpiowska – Janowska będzie jeździł co godzinę, począwszy od 8.15 z ul. Kurpiowskiej i 8.45 z Janowskiej. Ostatni kurs z ul. Janowskiej wyruszy o 17.45 przez ul. Floriańską do MPK. Na trasie z ul. Leśnej do Janowskiej autobusy zaczną jeździć co godzinę, począwszy od 8.00 z Roskoszy oraz 8.30 z Janowskiej. Ostatni kurs zaplanowano o 17.30 przez ul. Floriańską do MPK. Od 9.10, również co godzinę, jeździć będą autobusy linii Chrobrego – Janowska. Z Chrobrego rozpoczną kursy o 9.10, a z Janowskiej – o 9.40, zaś ostatni kurs zaplanowano na 16.40 przez ul. Floriańską do MPK. Autobus linii Piaski Zamiejskie – Janowska rozpocznie kurs odpowiednio od 7.55 oraz 8.25. Pojazdy kursować będą co godzinę, ostatni przejazd z ul. Janowskiej odbędzie się o 17.25 przez ul. Floriańską do MPK.

Również w dniach 31 października oraz 2 listopada, w godz. 9.00-17.30, co godzinę będzie kursował autobus na trasie cmentarz przy ul. Cmentarnej – ul. Janowskiej. Dodatkowo dokładne godziny odjazdu wszystkich linii będą umieszczone na tabliczkach przystanków początkowych.

W autobusach linii specjalnych ważne są bilety ulgowe, emeryckie oraz zerowe, zarówno w formie papierowej, jak też elektronicznej. Nieważne na tych liniach będą bilety miesięczne.


Oznaczenia linii

 

LS1: 10 Lutego – Piłsudskiego – Starowiejska – Janowska (powrót Janowska – Starowiejska – Piłsudskiego – Wojskowa – Sokołowska – Popiełuszki)

LS2: Kurpiowska – Monte Casino – Piłsudskiego – Starowiejska – Janowska

LS3: Leśna – Unitów Podl. – Partyzantów – Składowa – Grabianowska – Południowa – Starzyńskiego – Starowiejska – Janowska

LS4: Chrobrego – Dąbrowskiego – Bema – Kazimierzowska – Starowiejska – Janowska

LS5: Piaski Zamiejskie – Warszawska – Piłsudskiego – Starowiejska – Janowska

GU