Bez kłopotów

Nie mieli większych problemów z odniesieniem zwycięstwa siatkarze KPS w spotkaniu z AZS AGH. Beniaminek z Krakowa nie był w stanie nawiązać walki na tyle, by zagrozić gospodarzom.

W I secie siedlczanie cały czas prowadzili kilkoma punktami. Druga partia była wyrównana do połowy seta, a od stanu 15:11 na parkiecie panowała tylko ekipa z Siedlec. Podobnie było w III partii, kiedy to od wyniku 15:13 KPS pozwolił zdobyć gościom jeszcze tylko dwa punkty.

I liga mężczyzn

2 kolejka

KPS Siedlce Banki Spółdzielcze z Grupy BPS – AGH AZS Kraków 3:0 (25:22, 25:17, 25:15)

KPS: Milewski, Schulz, Przybyła, Zbierski, Stańczuk, Jasiński i Sobczak (libero) oraz Rejowski, Pruski, Żakieta, Rawiak. Trener: Gerymski.

Pozostałe wyniki: Ślepsk Suwałki – Avia Świdnik 2:3, Pekpol Ostrołęka – Cuprum Lubin 0:3, Camper Wyszków – TKS Tychy 3:0, MKS Będzin – Krispol Września 3:0, Kęczanin Kęty – Stal Nysa 0:3