Aktualności
Białe niedziele

Białe niedziele

5 września mieszkańcy Radzynia Podlaskiego i okolic będą mogli skorzystać z bezpłatnych porad lekarzy w ramach organizowanej przez władze miasta i powiatu tzw. białej niedzieli.

Rejestracja osób chcących skorzystać z konsultacji prowadzonych przez specjalistów z I Wojskowego Szpitala Klinicznego z Lublina będzie trwała od 9.00 do 13.00 w budynku I Liceum Ogólnokształcącego przy ul. Partyzantów w Radzyniu Podlaskim. Niezbędny będzie nr PESEL. Od 10.00 do dyspozycji będą lekarze specjaliści z zakresu: dermatologii, ginekologii, pulmonologii, reumatologii, geriatrii, neurologii, kardiologii, laryngologii, ortopedii, urologii i okulistyki. W tym dniu będzie także możliwość wykonania badań EKG, zmierzenia ciśnienia, zbadania poziomu cukru we krwi, wykonania cytologii szyjki macicy, spirometrii oraz komputerowego badania wzroku i słuchu.

W kolejne niedziele miesiąca podobne akcje zostaną zorganizowane dla mieszkańców gmin Konstantynów (12 września) i Zalesie (26 września). Ci, którzy zarejestrują się na wizytę, będą bezpłatnie przyjmowani przez specjalistów w budynkach miejscowych szkół podstawowych również od 10.00. 

MLS