Pogoń w finale
Awenta MKS Pogoń Siedlce awansowała do finału Ekstraligi Rugby.
W półfinale rozegranym na własnym boisku Siedlczanie pokonali Arkę Gdynia 49:21 i za dwa tygodnie staną przed szansą obrony mistrzowskiego tytułu. Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla gospodarzy, którzy szybko narzucili swoje tempo gry. Punkty dla Pogoni zdobyli Łukasz Korneć i Nkululeko Ndlovu, ale Arka nie zamierzała łatwo odpuszczać. Goście odpowiedzieli przyłożeniem Antona Szaszero, byłego zawodnika siedleckiego klubu, co na początku meczu pozwoliło im utrzymać kontakt z mistrzami Polski.
W półfinale rozegranym na własnym boisku Siedlczanie pokonali Arkę Gdynia 49:21 i za dwa tygodnie staną przed szansą obrony mistrzowskiego tytułu. Spotkanie rozpoczęło się bardzo dobrze dla gospodarzy, którzy szybko narzucili swoje tempo gry. Punkty dla Pogoni zdobyli Łukasz Korneć i Nkululeko Ndlovu, ale Arka nie zamierzała łatwo odpuszczać. Goście odpowiedzieli przyłożeniem Antona Szaszero, byłego zawodnika siedleckiego klubu, co na początku meczu pozwoliło im utrzymać kontakt z mistrzami Polski.
Pierwsza połowa była momentami wyrównana, jednak z każdą kolejną akcją coraz wyraźniej zaznaczała się przewaga Pogoni. ...