Brązowi chłopcy

Zespół juniorów MKS Pogoń Siedlce wywalczył brązowy medal mistrzostw Polski.

Udanie zakończył się start zespołu juniorów MKS Pogoni Siedlce w indywidualnych i drużynowych mistrzostwach Polski juniorów w tenisie stołowym, które odbyły się w Krakowie. Siedlczanie w turnieju drużynowym juniorów zdobyli brązowy medal. Po wygraniu grupy eliminacyjnej, gdzie pokonali AZS Wrocław 3:1, Huragan Sosnowiec 3:0 i MRKS Gdańsk I 3:1, w półfinale spotkali się z Energą-Manekin Toruń i przegrali to spotkanie 1:3. Następnie w meczu o brązowy medal zwyciężyli z GLKS Nadarzyn 3:1. Tytuł mistrzów Polski wywalczyła Odra Głoska Księgienice pokonując w finale Energę-Manekin Toruń 3:2. Siedlczanie zagrali też w turnieju indywidualnym, gdzie Tomasz Tomaszuk uplasował się na miejscach 5-8, a Jakub Folwarski na pozycjach 17-24. Mistrzem Polski juniorów został Jakub Dyjas z Energii-Manekin. Również na pozycjach 5-8 siedlczanie – Tomaszuk i Folwarski – zostali sklasyfikowani w turnieju deblowym, grając z partnerami Janem Szewczykiem z Huraganu Sosnowiec i Jakubem Benzefem z Bogorii Grodzisk Maz. Trzecim zawodnikiem Pogoni podczas turnieju drużynowego był Kamil Kurowski. Obecnie trenerem brązowych medalistów jest Jakub Sagan szkoleniowiec i zawodnik I drużyny. Natomiast pierwsze kroki przy tenisowym stole zawodnicy stawiali pod kierownictwem Sylwestra Dąbrowskiego szkolącego już od lat młodzież w klubie z Siedlec.