Była szansa

Była szansa

Podlasie i Jutrzenka nie wykorzystały okazji do odniesienia zwycięstw.

Jutrzenka – Błękitni 0:2

Jutrzenka nie wykorzystała atutu własnego boiska i nie zdobyła nawet punktu w spotkaniu ze słabiutkimi Błękitnymi Gąbin. Dzięki chimerycznej grze Jutrzni goście schodzili do szatni po 45’, prowadząc 2:0. Miejscowym nie pomogła lepsza gra po przerwie, a jedynym pocieszeniem był honorowy gol Michała Osieja w 9’ przed końcem. Na doprowadzenie do wyrównania zabrakło czasu. Po wygranej drużyna gości wyprzedziła cegłowian w ligowej tabeli.

Podlasie – Bug 1:1

Podlasie w meczu z sąsiadem w tabeli – Bugiem Wyszków zdobyło tylko punkt. Wynik spotkania został ustalony w pierwszej połowie. Sokołowianie wychodzili na prowadzenie, a goście wyrównywali po tradycyjnych już błędach obrońców Podlasia. W trzech kwadransach gospodarze przeważali i mieli szansę na rozstrzygnięcie meczu na swoją korzyść, jednak ponownie brakowało skuteczności, ponadto szczęście dopisywało przyjezdnym. Kolejne dobre zawody zagrał Robert Parzonka.

IV liga

Mazowiecka, gr. północna

10 kolejka

Podlasie Sokołów Podlaski – Bug Wyszków 2:2 (2:2). Bramki dla Podlasia: Komosa 1, Florczuk 14.

Podlasie: Ardej – Perczak (84’ Horowicz), Guba, Zduniak – Protaziuk (74’ Laskowski), Ebot, Parzonka, Florczuk, Głowacz (82’ Sawicki) – Tchórzewski, Komosa. Trener: Wróbel.

Jutrzenka Majsterpol Cegłów – Błękitni Gabin 0:2 (0:2). Bramka dla Jutrzenki – Osiej 84’.

Skład: Zakrzewski – Płochocki, Księżopolski (46’ Zwierz), Lewandowski, Sarna (73’ Wadas) – Poszalski, Stelmach, Buga (62’ Radzikowski B.), Kozakiewicz – Osiej, Bondara (46’ Demczenko). Trener: Anusiewicz.

Pozostałe wyniki: Victoria Sulejówek – Hutnik Warszawa 0:2, MKS Przasnysz – Ursus Warszawa 2:1, Okęcie Warszawa – Huragan Wołomin 2:1, Tęcza 34 Płońsk – MKS Mława 1:1, MKS Ciechanów – Wkra Żuromin 2:0, Przyszłość Włochy (Warszawa) – Kryształ Glinojeck 1:5.