Źródło: PRZEMYSŁAW GRUNWALD

Cenny remis

Amur pewnie wygrywa, cenny remis Pogoni, pozostałe nasze zespoły pzregrywają.

Mława – Pogoń S. 2:2

Pierwsza część spotkania przebiegała pod dyktando gospodarzy, którzy w 14’ wykorzystali chwilową nieobecność na boisku 2graczy Pogoni i zmusili do kapitulacji Pawła Matłacza. W przerwie Przemysław Anusiewicz zafundował swoim podopiecznym męską rozmowę w szatni i… przyniosło to skutek! Bramki na wagę remisu strzelili Marcin Paczkowski oraz Mariusz Kruk.

Podlasie – Polonia II 1:2

Kolejną porażkę zanotowali piłkarze Podlasia Sokołów Podlaski. Mecz zaczął się udanie dla sokołowian, bowiem prowadzenie dla nich zdobył najlepszy gracz w ekipie gospodarzy, Michał Tchórzewski. Niestety kolejne minuty pokazały dominacje bardziej doświadczonego i ogranego zespołu ze stolicy

IV liga, mazowiecka

XIV kolejka

MKS Mława-Pogoń Siedlce 2:2 (2:0). Bramki: 14’ Sieja, 30’ Walczak – 57’ Paczkowski, 61’ Kruk. Pogoń: Matłacz – Wójcik (46’ Pałka), Padysz, Stromecki, Tomas – Kwiatkowski, Krzyżanowski, Paczkowski (86’ Ogórek), Iliński – Kruk (75’ Poszalski), Firus (88’ Demczenko). Trener: Anusiewicz.

Podlasie Sokołów Podlaski – Polonia II Warszawa 1:2 (1:1). Bramka: 3’ Tchórzewski

Podlasie: Ardej – Horowicz, P.Maksymiak, Zduniak – Parzonka, Wróbel, Florczuk, Tchórzewski, Głowacz (82’ Laskowski) – Siedlecki, Chaciński

Pozostałe wyniki: MKS Przasnysz – Hutnik Warszawa 0:0 * Naprzód Zielonki – Huragan Wołomin 1:1 * Okęcie Warszawa – Kryształ Glinojeck 4:2 * Korona Ostrołęka – Victoria Sulejówek 0:2 * Przyszłość Włochy – Tęcza Płońsk 1:0 * Mazur Radzymin-Kormoran Łąck 3:1