Aktualności
Czas duchowej odnowy

Czas duchowej odnowy

​Parafia św. Brata Alberta w Łukowie zaprasza na Wielkopostne Spotkania Charyzmatyczne. Pierwsze odbędzie się już 14 marca o godz. 18.00.

Organizatorzy planują pięć cotygodniowych spotkań (kolejne: 20 marca, 28 marca, 4 kwietnia i 11 kwietnia). W czasie wieczorów uczestnicy będą mogli rozważać o Bożej miłości, grzechu i walce duchowej. Podjęty zostanie także temat uzdrowienia. Na ostatnim spotkaniu zatrzymają się na osobie Ducha Świętego. Podczas tych wielkopostnych spotkań konferencje będą głosili kolejno: ks. Jakub Wyrozębski i ks. Kamil Frączek, ks. Rafał Jarosiewicz, ks. Robert Grzybowski, ks. Sławomir Płusa oraz ks. Mateusz Czubak.

– Chcemy, by te wieczory pomogły w odnowieniu i pogłębieniu wiary, by umocniły naszą relację z Jezusem i poprowadziły w stronę nawrócenia. Zapraszamy zarówno starszych, jak i młodszych. Niech ten czas będzie prawdziwym spotkaniem z Chrystusem, który obdarza nas totalną miłością, oczyszcza nas z grzechu i przez swego Ducha prowadzi po sobie znanych drogach. Niech ten Wielki Post będzie wielki łaską Boga i naszym otwarciem na Jego miłosierdzie – zachęca ks. Kamil Frączek, pomysłodawca inicjatywy.

AWAW