Aktualności
Czy w trakcie Dni w Diecezji będą utrudnienia w ruchu drogowym?

Czy w trakcie Dni w Diecezji będą utrudnienia w ruchu drogowym?

Jak zapewnia naczelnik wydziału bezpieczeństwa ludności w siedleckim urzędzie miasta Andrzej Grzywacz, utrudnienia w związku z planowanymi imprezami będą niewielkie.

21 lipca – w związku z przyjazdem części młodzieży na galę otwarcia koleją i przejściem z dworca do centrum miasta – od ok. 16.30 do 17.00 wyłączona z ruchu będzie ul. Kilińskiego. Od 17.00 trzeba się liczyć z zakłóceniami w przejeździe ulicami: Piłsudskiego, Kościuszki, Konarskiego, Poniatowskiego, Jana Pawła II, którymi młodzież przemieszczać się będzie na błonia (na tzw. Maracanę). Ulice zamykane będą jednak odcinkowo, tzn. ruch wstrzymany zostanie tylko na czas przemarszu kolumny, a o porządek troszczyć się będzie siedlecka policja. Od. 18.00 do 22.00 zamknięta zostanie ul. Jana Pawła II – od ronda przy ul. Kazimierzowskiej do skrzyżowania z ul. Poniatowskiego.

W niedzielę, 24 lipca, w związku z koncertem w pobliżu Centrum Kultury i Sztuki, w godz. 19.00-20.00, wyłączona z ruchu będzie ul. bp. I. Świrskiego, na odcinku od ul. Orzeszkowej do Czerwonego Krzyża. 22 lipca, od 20.00 do 22.00, tj. na czas nabożeństwa, zamknięte będą ulice w sąsiedztwie skweru Kościuszki.