Darek show

Darek show

Trwa dobra passa Pogoni, a Dariusz Dziewulski ustrzelił hat-tricka i z 15 bramkami jest liderem klasyfikacji strzelców.

Wisła II – Pogoń 1:2

Pierwsze 30 minut to bezwzględna dominacja Pogoni. Goście mieli kilka okazji, lecz ich nie wykorzystali, za to zdobyli gola z rzutu karnego po faulu na Paczkowskim, a bramkę zdobył Dziewulski. Wisła wyrównała także po karnym po przypadkowym faulu Paczkowskiego. Po zmianie stron mecz był bardziej wyrównany. Gol dla siedlczan padł po wolnym bitym przez Wędzyńskiego i strąceniu piłki przez Kruka.

Pogoń – Warta 4:0

W 11’ Dariusz Dziewulski zdecydował się na strzał z ok. 20 m i piłka wpadła w samo okienko bramki gości. Dziesięć minut później było już 2:0. Ponownie gola zdobył Dziewulski, wykorzystując podanie Marcina Paczkowskiego. Od 38’ goście grali w dziesiątkę (druga żółta kartka Sosnowskiego). Pod koniec pierwszej połowy było już 3:0, a bramkę, po zagraniu z rzutu rożnego Daniela Jezierskiego, zdobył ponownie Darek. Po zmianie stron za faul bramkarza na Dziewulskim rzut karny wykorzystał Jezierski. Prowadząc wysoko, siedlczanie głównie kontrolowali grę.

III liga

gr. mazowiecko-łódzka

Zaległa 20 kolejka:

Wisła II Płock – Pogoń Siedlce 2:1 (1:1). Bramki: Figacz 39 (k) – Dziewulski 16 (k), Kruk 47

Pogoń: Kamiński – Kwiatkowski (46’ Wójcik), Stromecki, Borowickij, Jezierski, Kaliszewski, Paczkowski (78’ Grochowski), Rodak, Pałka (46’ Wędzyński), Kruk (88’ Rytel), Dziewulski. Trener: Siedlecki.

Pozostałe wyniki: Włókniarz Zelów – Radomiak Radom 0:0, KS Piaseczno – Pogoń-Ekolog Zduńska Wola 0:0, Legionovia Legionowo – GLKS Nadarzyn 0:5, UKS SMS Łódź – Warta Sieradz 0:1, Stal Niewiadów – MKS Kutno 0:3vo, Omega Kleszczów – Mazur Karczew 0:2, Narew Ostrołęka – Nadnarwianka Pułtusk 2:0.

24 kolejka:

Pogoń Siedlce – Warta Sieradz 4:0 (3:0). Bramki: Dziewulski 11, 21 i 44, Jezierski 55 (karny)

Pogoń: Kamiński – Wójcik, Borowickij, Agu, Tomas – Kaliszewski, Paczkowski (62’ Pałka), Rodak, Jezierski (70’ Konasiuk) – Rytel (46’ Kruk), Dziewulski (63’ Grochowski). Trener: Siedlecki.

Pozostałe wyniki: Wisła II – Pogoń-Ekolog 2:0, Radomiak – Nadarzyn 3:0, Włókniarz – Kutno 1:1, Piaseczno – Mazur 1:1, Legionovia – Nadnarwianka 2:3, SMS – Narew 1:0, Stal – Omega 0:3vo.