Aktualności
Dla amatorów rocka

Dla amatorów rocka

10 marca w ramach swojej trasy koncertowej zawita do Siedlec zespół Happysad. Gościnnie w sali widowiskowej „Podlasie” wystąpi również grupa Lorein.

Założony w 2001 r. Happysad prezentuje regresywny rock, który dopełniają charakterystyczne teksty. W 2004 r. ukazał się debiutancki album zespołu „Wszystko jedno”. Promujący go singlowy utwór „Zanim pójdę” przez 33 tygodnie znajdował na liście przebojów „Trójki”. W kwietniu 2007 r. magazyn „Teraz Rock” umieścił płytę „Wszystko jedno” wśród 50 najważniejszych w historii polskiego rocka. Jeden z kolejnych albumów „Nieprzygoda” zyskał status najlepiej sprzedającej się płyty w Polsce. Wydany cztery lata temu krążek „Mów mi dobrze” obecnie ma status złotej płyty.

W lutym 2012 r. zespół zaszył się w oddalonym od zgiełku cywilizacji Nowym Kawkowie, gdzie nagrywał materiał na kolejną płytę. Wydawnictwo nosi nazwę „Ciepło/Zimno”. Premiera miała miejsce we wrześniu 2012 r., a krążek bardzo szybko zyskał tytuł najlepiej sprzedającego się w Polsce.

Grupa Lorein znana jest słuchaczom z charakterystycznej muzyki, w której można odnaleźć inspiracje „indie rockiem”. Ich piosenki przyjmowane są bardzo entuzjastycznie przez publiczność. Pierwszy singiel promujący album nosi tytuł „Krótkowzroczność”.

Koncert grupy Happysad z zespołem Lorein zaplanowano o 19.00 w sali „Podlasie” przy ul. Sienkiewicza 63. Bilety – w cenie 40 zł w przedsprzedaży oraz 45 zł w dniu koncertu – można nabyć w kasach MOK przy ul. Pułaskiego 6 oraz Sienkiewicza 63. 


WYGRAJ BILET!

 

Mamy dla Państwa podwójne zaproszenie na ten koncert. Bilet wygra osoba, która jako pierwsza zadzwoni do redakcji w środę, 6 marca, o godz. 11.00. Zapraszamy!

GU