Aktualności
Dla każdego coś dobrego

Dla każdego coś dobrego

Tegoroczne ferie w gminie Kąkolewnica zapowiadają się bardzo interesująco. Rozpoczną się turniejem szachowym, a zakończą wspólnym wyjazdem na basen.

Na pierwszy dzień ferii, tj. 15 lutego, zaplanowano turniej oraz symultanę szachową dla początkujących i zaawansowanych. W programie są także warsztaty wokalne w ramach konkursu „Od przedszkola do Opola” i „Ty możesz zostać gwiazdą”.

Z kolei we wtorek odbędą się zajęcia malowania farbą akrylową na sztalugach i warsztaty fotograficzne połączone z sesją zdjęciową. W środę będzie można wziąć udział w zajęciach otwartych karate kyokushin oraz warsztatach kabaretowych prowadzonych przez satyryka Leszka Sokołowskiego. W czwartek odbędą się warsztaty taneczne, a także zajęcia dotyczące wzorów i technik zdobienia twarzy. Na piątek zaplanowano natomiast wyjazd na lodowisko i warsztaty malowania obrazów na płótnie.

Drugi tydzień ferii rozpocznie Zimowy Turniej Tenisa Stołowego dla uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych oraz rozgrywki w piłkarzyki stołowe. We wtorek odbędą się warsztaty malowania farbą akrylową, zaś na środę zaplanowano turniej FIFA, warsztaty tańca towarzyskiego oraz – w ramach integracji – wspólne lepienie pierogów.

W ostatni czwartek ferii odbędą się warsztaty tańca oraz zajęcia modelarskie. Natomiast w piątek chętni będą mogli wyjechać do radzyńskiego aquaparku. Ponadto w Gminnym Ośrodku Kultury zostaną zorganizowane zabawy i gry animacyjne oraz planszowe, a w przypadku sprzyjającej pogody – zabawy na śniegu i ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek.

Wszystkie zajęcia w GOK są bezpłatne. Zapraszamy do udziału!

BZ