Aktualności
Dla obudzenia wiary

Dla obudzenia wiary

Wspólnota Odnowy w Duchu Świętym „Nazaret” przy parafii Św. Stanisława BM w Siedlcach zaprasza do udziału w Rekolekcjach Ewangelizacyjnych Odnowy. Początek 7 marca.

Organizatorzy piszą, że rekolekcje są adresowane do tych, którzy przeżywają tęsknotę za Bogiem, myślą, że Go nie znają, potrzebują nawrócenia, albo chcą wzmocnić swoją wiarę. W czasie REO głoszone jest orędzie chrześcijańskie o Bogu, który kocha, o Jezusie Chrystusie, który umarł i zmartwychwstał dla zbawienia każdego człowieka, o Duchu Świętym, który uświęca i daje moc do szczęśliwego życia zgodnego z wolą Boga. Rekolekcje prowadzą do spotkania z Bogiem, do doświadczenia Jego miłości, a także do pogłębionej decyzji oddania się Chrystusowi jako Panu. Potrwają przez osiem tygodni. W czasie cotygodniowych spotkań głoszona będzie tematyczna katecheza. Przewidziano też spotkanie w kilkuosobowej grupce dzielenia.
Uczestnicy otrzymają teksty z Pisma Świętego do rozważana w ciągu tygodnia. Codziennie po jednym – do przemyślenia przez 15 minut. Pierwsze spotkanie będzie miało miejsce 7 marca i rozpocznie się Mszą św. o 18.00. Następne spotkania odbywać się będą przez osiem kolejnych poniedziałków. Nie trzeba się zapisywać, wystarczy przyjść. 

AWAW