Aktualności
Dla zakochanych i narzeczonych

Dla zakochanych i narzeczonych

​Fundacja „Kurs na Miłość” zaprasza na kolejną edycję zajęć poświęconych relacjom damsko-męskim, które spełniają wymogi kursu przedmałżeńskiego. Warsztaty składają się z 12 trzygodzinnych cotygodniowych spotkań.

„W dzisiejszej pędzącej rzeczywistości wydaje się to bardzo dużo, ale coraz modniejsze staje się tzw. zatrzymanie, zajrzenie do wnętrza siebie, wsłuchanie się w swój wewnętrzny głos, rozmowa, bliskość, czułość, spojrzenie w oczy… to wszystko znajdziecie na naszych warsztatach, będąc jednocześnie we dwoje! Każda para spędza czas przy swoim stoliku, w niepowtarzalnej, «własnej» strefie komfortu. Kurs prowadzą młode małżeństwa z kilkuletnim doświadczeniem warsztatowym i byciem w związku małżeńskim. Serdecznie zapraszamy wszystkie zakochane pary, pragnące budować swój związek na Skale” – piszą organizatorzy.

Pierwsze zajęcia rozpoczną się 19 października, o 17.00, w sali Fundacji Kurs na Miłość przy kościele św. Antoniego w Białej Podlaskiej (ul. Narutowicza 37). Ostatnie spotkanie zaplanowano na 11 stycznia 2020 r.

Fundacja w szczególności zaprasza narzeczonych, bowiem warsztaty spełniają wymogi kursu przedmałżeńskiego.Organizacja dysponujeteż wykwalifikowaną kadrą prowadzącą spotkania dotyczące naturalnego planowania rodziny (Ośrodek Formacji Rodziny). Narzeczeni zaproszeni są również do udziału cyklicznym „Czasie łaski” odbywającym się w kościele św. Antoniego. Te ewangelizacyjne spotkanie spełnia wymóg dnia skupienia dla narzeczonych. „Oznacza to, że razem z nami możecie w pełni przygotować się do sakramentu małżeństwa, spełniając wszystkie warunki obowiązujące w diecezji siedleckiej” – podkreślają organizatorzy. Zapisy prowadzone są na stronie:www.kursnamilosc.pl/dla-narzeczonych…

Z pytaniami i wątpliwościami należy zgłaszać się do Joanny Chalimoniuk (791-757-799 po godz. 16.00). Koszt kursu – 150 zł od pary.

AWAW