Sport
Źródło: P
Źródło: P

Emocje w końcówce

Do około 35’ pojedynek dwóch czołowych drużyn ligi nie mógł się podobać. Gra stała na nie najwyższym poziomie, było dużo rwanych akcji, mało sytuacji rzutowych, a oba zespoły do tego nie imponowały skutecznością.

Zespół AZS AP po pasjonującym finiszu pokonał Politechnikę Warszawską. 

Do około 35’ pojedynek dwóch czołowych drużyn ligi nie mógł się podobać. Gra stała na nie najwyższym poziomie, było dużo rwanych akcji, mało sytuacji rzutowych, a oba zespoły do tego nie imponowały skutecznością. Do tego gospodynie, które były faworytkami tej konfrontacji, przegrywały kilkoma punktami. Kiedy widmo przegranej zajrzało w oczy zespołowi, trenera Mazurkiewicza rzucił się on do odrabiania strat. Przegrywając pod koniec 6 punktami siedlczanki odrobiły stratę 6 punktów doprowadzając do remisu. W 5-minutowej dogrywce zespół z Siedlec pokazał swoją wyższość i zwycięży 5 punktami.

Kobiety

I liga, seria B

7. kolejka:

AZS AP Siedlce – KU AZS Politechnika Warszawska po dogrywce 57:52. (13:11, 7:18, 13:9, 15:10, dogrywka 9:4)

AZS AP: Ogrodowicz 17, Dulnik 12, Goral 10, Zalewska 7, Nowak 4 Cepek 2, Pogorzelska, Stasiuk, Skowron. Trener: Mazurkiewicz.

Pozostałe mecze: PTS Lider Pruszków II – UKS 4 Ursus 147:53 * La Basket – Mag-Rys Zgierz 52:86 * Unia Basket Ostrołęka – AZS UMCS Lublin 69:89

Andrzej Materski