Gorąco w Sokołowie

Po dramatycznym meczu w Sokołowie zespołowi Podlasia udało się zremisować z sąsiadem w tabeli Okęciem 2:2.

Podlasie – Okęcie 2:2

Sokołowianie przez pierwsze 30 minut zdecydowanie przeważali. Byli lepsi piłkarsko, ale nie potrafili tego udokumentować zdobyciem gola. Sytuacji nie wykorzystali Komosa i Laskowski. Tuż przed końcem pierwszej połowy ewidentny błąd Adamiaka sprawił, że to goście wyszli na prowadzenie. Po wznowieniu gry błąd w kryciu obrońcy i było 2:0 dla Okęcia. Od tego momentu do przodu ruszyło Podlasie, zdobywając bramki po strzałach Laskowskiego i Wojtczuka. Sokołowianie mieli jeszcze sytuacje na zdobycie zwycięskiej bramki, ale zabrakło czasu za sprawą sędziego, który przedwcześnie zakończył mecz.

IV liga mazowiecka

gr. północna

29 kolejka:

Podlasie Sokołów Podlaski – Okęcie Warszawa 2:2 (0:1)

Bramki: Laskowski 70, Wojtczuk 78 – Pieniążkiewicz 39, Baranowski 48

Podlasie: Adamiak – Horowicz, Bednarczyk, Zduniak (68 Protaziuk), Florczuk, Parzonka, Tchórzewski, Gała, Laskowski (80 Sawicki), Siedlecki, Komosa (53 Wojtczuk). Trener: P. Wróbel.

Pozostałe wyniki: MKS Przasnysz – Victoria Sulejówek 1:3, Hutnik Warszawa – Tęcza 34 Płońsk 5:1, Bug Wyszków – MKS Ciechanów 2:0, Ursus Warszawa – Przyszłość Włochy (Warszawa) 4:1, MKS Mława – Błękitni Gąbin 0:2, Wkra Żuromin – Kryształ Glinojeck 0:1, Huragan Wołomin – Jutrzenka Cegłów 3:0 vo (Jutrzenka wycofała się z rozgrywek), Zaległy: Victoria – Ursus 0:5.