Aktualności
Impreza bez procentów

Impreza bez procentów

30 listopada odbędzie się bezalkoholowy bal andrzejkowy. Oferta skierowana jest do gimnazjalistów, uczniów szkół średnich i studentów.

Będzie to druga edycja „andrzejek bez używek. W programie zaplanowano tańce integracyjne, konkursy z atrakcyjnymi nagrodami (m.in. obiady, pizza, bilety do kina) i pokazy tańca nowoczesnego. Swoimi umiejętnościami pochwali się młodzież z Bialskiego Centrum Kultury oraz grupa taneczna Pafos. Organizatorzy przewidują jeden gorący posiłek, szwedzki stół oraz napoje. Zabawę poprowadzi wodzirej Fantomasz.

Bal bez używek odbędzie się w zajeździe Jolanta w Czosnówce. Zabawa rozpocznie się o 17.00. Bilety w cenie promocyjnej (25 zł) można kupować w PK Media (Affish), przy ul. Janowskiej 4/8 (D.H. Sawko), od 9.00 do 17.00, oraz w parafii bł. Honorata, przy ul. Terebelskiej 50 A, od poniedziałku do piątku, w godzinach 8.00-9.00 i 16.00-17:30. Więcej szczegółów pod nr. tel.: 530-083-083, 603-357-577, oraz na stronach internetowych: www.fantomasz.pl, www.primaparty.pl, www.parafia-honorata.pl. Można tam znaleźć również regulamin imprezy. Organizatorami balu są: wodzirej Fantomasz, Prima Party & Travel oraz parafia bł. Honorata w Białej Podlaskiej, przy współpracy z pozostałymi bialskimi parafiami. Współorganizatorzy balu to Urząd Miasta Biała Podlaska i Bialskie Centrum Kultury. Patronat honorowy nad imprezą objął prezydent miasta Andrzej Czapski.

AWAW