Opinie
Źródło: morguefile
Źródło: morguefile

Internet w służbie… miłości

Ci, którzy zarejestrowali się na portalu Przeznaczeni.pl, twierdzą, że w ten sposób chcieli pomóc losowi. Wielu z nim wyszło to na dobre.

Szukanie drugiej połówki przez internet wiąże się z ryzykiem. Niektórzy mówią, że taka forma poszukiwania jest dobra tylko dla nieśmiałych i zdesperowanych, ale to nieprawda. Aby szukać żony lub męża w wirtualnym świecie, trzeba być odważnym, otwartym i mieć zaufanie do ludzi. Ci, którzy zarejestrowali się na portalu Przeznaczeni.pl, twierdzą, że w ten sposób chcieli pomóc losowi. Wielu z nim wyszło to na dobre. – Czasami warto zaryzykować – mówią. Skoro nowych ludzi można poznawać na ulicy, w klubach, dyskotekach i na uczelni, to dlaczego nie wolno tego robić przez internet? Łatwiej przychodzi nam napisać maila do kogoś, kogo znamy tylko z fotografii i kilku zdań, jakie umieścił w profilu, niż zaczepić obcą osobę w parku czy w autobusie. Dobry portal randkowy to świetna szansa na nowe i ciekawe znajomości. Te serwisy pozwalają poznać ludzi z całej Polski.

Wspólne klikanie

Historie par, które poznały się dzięki Przeznaczeni.pl pokazują, że na znalezienie sympatii czasami wystarczy kilka tygodni, bywa jednak, że potrzeba roku, a nawet dwóch lat. Nie można się jednak zniechęcać, warto być cierpliwym i ciągle nawiązywać nowe kontakty. Kiedy już uda się znaleźć kogoś, kto – jak nam się wydaje – czuje jak my, trzeba odejść od komputera i umówić się w realu. Tylko spotkanie w cztery oczy pokaże, czy nasz znajomy jest tym, za kogo podawał się na portalu. ...

Agnieszka Wawryniuk

Pozostało jeszcze 85% treści do przeczytania.

Posiadasz 0 żetonów
Potrzebujesz 1 żeton, aby odblokować ten artykuł