Jak nie 3:0, to 2:3

Siedlecka Ósemka prowadziła z AZS UW 2:0 i przegrała 2:3; Wilga nie dała rady czarnym.

Ósemka – AZS UW 2:3

Przez pierwsze dwa sety chyba nikomu nie przyszło do głowy, że gospodarze mogą przegrać, a jednak. Grając dobrze w polu, do tego prezentując udany blok, siedlczanie panowali wyraźnie w dwóch pierwszych partiach. Z kolei goście prowadzeni przez legendę polskiej siatkówki Edwarda Skorka prezentowali podobne umiejętności od początku do końca spotkania. Grając konsekwentnie, zaczęli górować nad zespołem z Siedlec, z którego z seta na set schodziło powietrze. Zwłaszcza pod względem zagrywki Ósemka prezentowała się źle.

Wilga – Czarni 1:3

Zespół z Garwolina nie zagrał słabo, ale dysponujący 4 siatkarzami ze składu Jadaru grającego w PLS-ie goście z Radomia byli poza zasięgiem. W ich szeregach pierwsze skrzypce grał środkowy Jakub Bucki. Dobry atak i zagrywka mogły podobać się w zespole gości, natomiast w Wildze słabiej wypadło przyjęcie.

II liga, mężczyzn gr. 3

3 kolejka:

Ósemka Siedlce – AZS UW Warszawa 2:3 (25:20, 25:23, 24:26, 23:25, 12:15)

Ósemka:  Krzaczek, Milewski, Jesień, Łęgowski, Kuczko, Borkowski oraz Kolodziej (libero), Małek, Polechoński, Kodrzycki. Trenerzy: Maciej Nowak, Dariusz Prekurat.

GTS Wilga Garwolin – RCS Czarni Radom 1:3 (16:25, 25:20, 16:25, 22:25)

Wilga: Pruski, Górecki, Szyćko, Żółkowski, Wykowski, Żuber oraz Luczka (l), Rząca, Sokołowski, Budziński. Trener: Jakub Sokołowski.

Pozostałe wyniki: Pekpol Ostrołęka – AS Volley Białołęka 3:1, AZS UWM II Olsztyn – Lechia Tomaszów Mazowiecki 3:1, KKS Armat Kozienice – SKF Legia Warszawa 1:3.