Kultura

Jedna z ośmiu najwspanialszych

Zuzanna Duda, uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im. Komisji Edukacji Narodowej w Siedlcach, została laureatką konkursu „Ośmiu wspaniałych” - najpierw na etapie miasta, a potem w skali kraju!

To ogromne wyróżnienie, ale nieprzypadkowe. Każdy, kto zna Zuzannę, podkreśla: wspaniała, przesympatyczna i uczynna osoba. Jej działanie i zaangażowanie doceniło jury XXX edycji Konkursu Samorządowego Nastolatków „Ośmiu Wspaniałych”. 17 czerwca w Teatrze Polskim im. Arnolda Szyfmana w Warszawie Zuzanna odebrała nagrodę - za bycie jedną z najwspanialszych osób w Polsce.

Ogrom działań

Zuzanna działalnością na rzecz innych zajmuje się od pięciu lat. Uczestniczy w licznych akcjach charytatywnych na terenie szkoły i w środowisku lokalnym. Jest osobą niezwykle życzliwą i serdeczną, zawsze chętną do pomocy dzieciom, osobom starszym i niepełnosprawnym. Aktywnie uczestniczy w akcjach szkolnego wolontariatu, brała udział w zbiórkach artykułów spożywczych i gospodarczych na rzecz uchodźców z Ukrainy i Polaków z Kresów Wschodnich. W ramach działań Klubu Szkół Unicef przygotowała akcję informacyjną o wojnie w Syrii i prezentację na temat pokoju na świecie. ...

JAG

Pozostało jeszcze 85% treści do przeczytania.

Posiadasz 0 żetonów
Potrzebujesz 1 żeton, aby odblokować ten artykuł