Kiedy wygrana?

Ostatnio nie idzie naszym zespołom. Głównie remisują, ale nie udaje się wygrać meczu tak jak w minionej kolejce.

Orlęta R. – Stal M. 0:0

Początek dla gospodarzy. Potem kilka akcji stalowców i strzały z dystansu. Pod koniec I polowy Orlęta miały kilka okazji – strzelali Piotroń i Jakubiec oraz po jednej akcji Pliszka oraz Tarkowski. Po zmianie stron najlepsza okazję na gola dla gospodarzy zaprzepaścił Szyc, nie wykorzystując podania Tarkowskiego. Uderzali tez Chyła, Ślusarczyk i po koniec meczu Panek z wolnego. W sumie przez znaczną część II połowy mecz był wyrównany.

Orlęta Ł. – Górnik II 1:1

W pierwszych minutach zaatakowali goście. Łukowanie mieli natomiast idealną okazję na gola w 34’, kiedy to Gaj otrzymał piłkę od bramkarza gości. Niestety nie potrafił umieścić piłki w pustej bramce. Bramka dla Orląt padła z rzutu karnego podyktowanego za rękę piłkarza z Łęcznej. Goście wyrównali po kilku atakach i trafieniu Wasila.

III liga lubelsko – podkarpacka

XII kolejka

Orlęta Radzyń Podlaski – Stal Mielec 0:0

Orlęta: Stężała – P. Ślusarczyk, Pietroń, Dypa, Szewc, Ptaszyński, Jakubiec, Pliszka, Tarkowski (84 Koczkodaj), R. Ślusarczyk, (46 Chyła), Panek. Trener: Majka.

Orlęta Łuków – Górnik II Łęczna 1:1 (0:0). Bramki: Rodak 71 (k) – Wasil 80

Orlęta: Lipiec – Wróbel, Janicki, Rodak, M. Szewczak, Skrzymowski, Marciniak (80 Matuszewski), P. Szewczak, Żurawski, Wej (78 Szlaski), Gaj (62 Dziewulski). Trener: Zarzycki.

Pozostałe wyniki: Unia Nowa Sarzyna – Stal Kraśnik 3:0 * Wisłoka Dębica – Orzeł Przeworsk 0:0 * Stal Rzeszów – Avia Świdnik 2:3 * Spartakus Szarowola – Łada Biłgoraj 3:1 * Karpaty Krosno – Resovia 1:1 * Izolator Boguchwała – Tomasovia Tomaszów Lubelski 1:1