Aktualności
Kino wraca do Radzynia!

Kino wraca do Radzynia!

Już 28 lutego do Radzynia Podlaskiego zawita Bezgotówkowe Kino Objazdowe.  

Mieszkańcy miasta będą mogli obejrzeć największe i najgłośniejsze premiery kinowe ostatnich miesięcy. – Począwszy od lutego, raz w miesiącu będziemy gościli w Radzyniu kino. Jest to rozwiązanie tymczasowe. Obecnie Radzyński Ośrodek Kultury przygotowuje się do remontu pałacowej Oranżerii, którego rozpoczęcie planowane jest na jesień 2024 r. Po jego zakończeniu planujemy uruchomić własne kino. Z kolei latem zapraszam już na siódmą edycję wakacyjnego „Kina pod Chmurką” – powiedział nam Robert Mazurek, dyrektor ROK.

28 lutego wszyscy zainteresowani będą mogli obejrzeć na dużym ekranie następujące produkcje: „Chłopi”, „Sami swoi. Początek”, „Baby boom, czyli Kogel Mogel 5”, „Kos” oraz „Wyspa Puffinów. Nowi przyjaciele”. Poza seansami kinowymi Fundacja Polska Bezgotówkowa przygotowała dla widzów garść wiedzy na temat innowacyjnych form płatniczych.

Bilety w cenie 16 zł (grupowy), 18 zł (ulgowy) i 20 zł (normalny) do nabycia bezpośrednio w kasie przed seansem lub na https://filmowobezgotowkowo.pl/trasa_kina/szczegoly/683 Dla wszystkich fanów kina i widzów Bezgotówkowego Kina Objazdowego, którzy dokonają płatności na stronie internetowej lub kartą, telefonem czy za pomocą zegarka w kasie kina oraz w barku kinowym, przewidziano 10% zniżkę na bilety i zestawy kinowe.

Organizatorami BKO są: Fundacja Polska Bezgotówkowa, burmistrz Radzynia Podlaskiego Jerzy Rębek oraz Radzyński Ośrodek Kultury. Partnerem kina jest PKO Bank Polski – oddział w Radzyniu i eService.

 

AW