Aktualności
Koncert na koniec wakacji

Koncert na koniec wakacji

Łukowski Ośrodek Kultury zaprasza mieszkańców miasta i okolic na skwer przy fontannie, gdzie 8 września odbędzie się koncert „Pożegnanie lata 2012”.

Atrakcji na pewno nie zabraknie. Pierwsi wykonawcy pojawią się na scenie o 17.00. Choć lato się kończy, atmosferę będą starali się rozgrzać soliści studia wokalnego „Fever”. Tworzy je grupa młodych ludzi, którzy traktują muzykę jako sposób na wyrażenie siebie. Swój głos oraz możliwości wokalne szkolą pod okiem profesjonalistów. Pojawi się też eksperymentujący z różnymi gatunkami muzycznymi zespół The Moons, który najlepiej czuje się w poezji śpiewanej. Wystąpi również Trio Wokalne M.A.D. Trzy absolwentki wokalistyki wydziału jazzu i muzyki estradowej w Katowicach i Lublinie wprowadzą nieco żywiołowości, wykonując energiczne utwory znanych artystów. Będzie też na co popatrzeć, bowiem trio przeplata swoje występy elementami choreografii. Mieszkańcom Łukowa zaprezentują się również tancerze ze szkoły tańca Caro Dance. Swoje możliwości pokażą złote i brązowe medalistki tegorocznych Mistrzostw Polski Grójec 2012 w kategoriach: mini formacje jazz do lat 8 i formacje modern do lat 12.

Podczas imprezy odbędzie się także pokaz wschodnich sztuk walki. Na koniec wszyscy będą mogli bawić się słuchając duetu An Dreo & Karina, który w swoim repertuarze koncertowym ma największe przeboje San Remo: „Felicita”, „Ci Sara”, „Sempre, Sempre” czy „Volare” i wiele innych melodyjnych włoskich kompozycji.

EW