Aktualności
Konkurs fotograficzny pn. Z flagą w tle!

Konkurs fotograficzny pn. Z flagą w tle!

Katolickie Stowarzyszenie Młodzieży Diecezji Siedleckiej już po raz drugi organizuje konkurs fotograficzny pn. Z flagą w tle.

Głównym celem inicjatywy jest uwrażliwienie uczestników na obecność barw narodowych w przestrzeni publicznej, budzenie artystycznej świadomości, wychowanie do aktywnego spędzenia czasu oraz nauka wyrażania siebie poprzez sztukę, jaką jest fotografia. Konkurs polega na wykonaniu fotografii ukazującej flagę narodową Rzeczypospolitej Polskiej. Interpretacja głównego założenia jest dowolna i zależy wyłącznie od kreatywności fotografa. Aby wziąć udział, należy do 5 listopada przesłać maksymalnie trzy fotografie w wersji papierowej (rozmiar zdjęcia 20x30cm) i elektronicznej na adres Biura KSM Diecezji Siedleckiej: ul. Piłsudskiego 62, 08-110 Siedlce, email: ksmsiedlce@wp.pl.

Udział w konkursie jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich zainteresowanych, więc wyślij swoje najlepsze kadry i wygraj wyjątkową nagrodę! Szczegóły i regulamin konkursu znajdują się na stronie www.ksmsiedlce@wp.pl.

BS