Aktualności
Konkurs wiedzy o bł. Rodzinie Ulmów

Konkurs wiedzy o bł. Rodzinie Ulmów

Wydział Duszpasterstwa Rodzin Diecezji Siedleckiej wraz z Fundacją Wybieram Rodzinę organizuje konkurs wiedzy o bł. Rodzinie Ulmów.

Poprzedzi on peregrynację relikwii błogosławionej rodziny, która w diecezji siedleckiej rozpocznie się 12 maja – wraz z Pielgrzymką Rodzin do sanktuarium Matki Bożej Królowej Rodzin w Parczewie.

W konkursie trwającym od 11 kwietnia do 11 maja może wziąć udział każdy. W tym czasie na facebookowym profilu „Duszpasterstwo Rodzin Diecezji Siedleckiej” o 15.30 będzie się pojawiał film z pytaniem dotyczącym Rodziny Ulmów i formularz do podania odpowiedzi. Aby wziąć udział w konkursie, należy kliknąć w link formularza i zaznaczyć jedną odpowiedź – tylko w godz. 15.30-23.59 danego dnia, przy czym jednego dnia można udzielić tylko jednej odpowiedzi. Zwyciężą trzy osoby z największą liczbą punktów. Wyniki konkursu będą ogłoszone 12 maja, podczas Pielgrzymki Rodzin. Nagrodami są gry rodzinne ufundowane przez organizatorów. Regulamin konkursu można znaleźć na stronie duszpasterstwa rodzin diecezji siedleckiej: drsiedlce.pl.