Aktualności
Lato w mieście nie musi być nudne!

Lato w mieście nie musi być nudne!

Lato w mieście, wbrew pozorom, wcale nie musi być nudne. Turnieje sportowe, zabawy literackie, czy warsztaty muzyczne i plastyczne. Taki wakacyjny wypoczynek organizują łukowskie instytucje kultury i sportu.

Łukowski Ośrodek Kultury przygotował specjalny cykl zajęć dla dzieci pod hasłem ,,Wakacyjna podróż pod piracką banderą”. W ramach wakacyjnej oferty realizowane będą się m. in. warsztaty muzyczne i plastyczne, seanse filmowe, wyjścia na kręgielnię i basen rekreacyjny, a także wycieczki do parku linowego. Zajęcia odbywały się będą przez całe wakacje. Zapisy i pozostałe informacje uzyskać można w siedzibie Łukowskiego Ośrodka Kultury przy ul. Ks. Kard. Stefana Wyszyńskiego 20 lub pod nr. tel. 25 798 32 72.

Najmłodsi miłośnicy ruchu mogą wolny czas spędzić aktywnie. Z myślą o nich powstała letnia oferta programowa przygotowana przez Ośrodek Sportu i Rekreacji. W lipcu i sierpniu zaplanowano m. in. wakacyjne turnieje piłki nożnej, koszykówki, hokeja na trawie, siatkówki i siatkonogi. Więcej informacji na temat aktywnych wakacji otrzymać można w siedzibie Ośrodka Sportu i Rekreacji przy ul. Browarnej 63 lub pod nr. tel. 25 798 23 89.

Wakacyjny wypoczynek wcale nie musi oznaczać oderwania od książek. Miejska Bibilioteka Publiczna im. H. Sienkiewicza w Łukowie zachęca do włączenia się w letni program ,,Wakacje w bibliotece”. W jego harmonogramie zaplanowano zabawy literackie i ruchowe, gry planszowe a także wspólne czytanie. Zajęcia odbywały się będą przez całe wakacje w każdą środę, piątek i sobotę.

 

Bartłomiej Bryk