Lider niestraszny

Siedlecka Pogoń remisuje w Nadarzynie z liderem.

GLKS – Pogoń 1:1

Siedlczanie nie ulękli się lidera i zagrali z nim wyrównany mecz, który mógł nawet zakończyć się ich wygraną. Do przerwy oba zespoły zagroziły po kilka razy. Ze strony Pogoni strzelali Dziewulski, Rodak, Wójcik. Po zmianie stron nadal trwał wyrównany mecz. W 61’, po rzucie rożnym, piłka trafiła do Wójcika, który zdobył prowadzenie strzałem z ok. 20 m. Goście wyrównali kilka minut później, po akcji Wójcickiego. W tej części gry ze strony Pogoni strzelali Kaliszewski i Wędzyński. GLKS też miał dwie dobre okazje na gola, lecz dobrze bronił Kamiński.

III liga łódzko-mazowiecka

23 kolejka:

GLKS Nadarzyn – Pogoń Siedlce 1:1 (0:0). Bramki: Wójcicki 69 – Wójcik 61

Pogoń: Kamiński – Kwiatkowski (79’ Pałka), Stromecki, Borowickij, Tomas (27’ Wójcik) – Kaliszewski (60’ Wędzyński), Rodak, Paczkowski, Jezierski – Dziewulski, Filippow (46’ Kruk). Trener: Siedlecki.

Pozostałe wyniki: Omega Kleszczów -Wisła II Płock 2:1, Narew Ostrołęka – Stal Niewiadów 3:0vo, Nadnarwianka Pułtusk -UKS SMS Łódź 1:0, Mazur Karczew – Legionovia Legionowo 0:0, MKS Kutno – KS Piaseczno 2:0, Warta Sieradz – Włókniarz Zelów 1:1, Pogoń-Ekolog Zduńska Wola – Radomiak Radom 0:1.