Lider zatrzymany

Podlasie wygrywa zdecydowanie z liderem, Jutrzenka wysoko przegrywa w Mławie.

Podlasie – Przasnysz 3:0

Pierwsza wyrównana połowa z okazjami z obu stron. Spośród gospodarzy okazje mieli Florczuk i Siedlecki, a goście trafili w słupek i poprzeczkę. Pod koniec pierwszej połowy Siedlecki uzyskał prowadzenie dla Podlasia. Po zmianie stron gospodarze cofnęli się i atakowali z kontry, co przyniosło dwie bramki. Na 2:0 poprawił Komosa, a wynik meczu w końcówce ustalił Siedlecki.

Mława – Jutrzenka 6:0

Pierwszą groźną sytuację podbramkową stworzyli goście, ale nie potrafili wykorzystać rzutu wolnego wykonywanego tuż przed polem karnym. Później na boisku panował już tylko jeden zespół. Gospodarze grali zespołowo, zdecydowanie, a co najważniejsze – skutecznie. Odprawili Jutrzenkę z bagażem sześciu goli.

IV liga mazowiecka

gr. północna

13 kolejka:

MKS Mława – Jutrzenka Majsterpol Cegłów 6:0 (2:0).

Jutrzenka: Biarda (75’ Zakrzewski) – Maciejewski, Lewandowski (73’ Zwierz), Sarna, Księżopolski – Poszalski, Stelmach, Kozyra (46’ Buga), Kozakiewicz – Osiej, Bondara (60’ Demczenko). Trener: Anusiewicz.

Podlasie Sokołów Podlaski – MKS Przasnysz 3:0 (1:0).

Bramki: Siedlecki 43’, 89’, Komosa 78’.

Podlasie: Ardej – Maksymiak, Guba, Protaziuk, Tchórzewski (75’ Laskowski), Ebot, Parzonka, Florczuk (70’ Horowicz), Wojtczuk (70’ Głowacz), Siedlecki, Komosa (65’ Chaciński).

Pozostałe wyniki: Kryształ Glinojeck – Victoria Sulejówek 2:0, Wkra Żuromin – Błękitni Gąbin 1:1, Huragan Wołomin – Przyszłość Włochy (Warszawa) 1:1, Ursus Warszawa – MKS Ciechanów 3:1, Bug Wyszków – Tęcza 34 Płońsk 3:0, Hutnik Warszawa – Okęcie Warszawa 1:2.