Sport
Łódź zalana

Łódź zalana

W zaległym meczu z 16 kolejki Pogoń wygrała z UKS-em SMS 2:1.

UKS SMS – Pogoń 1:2

Spotkanie przebiegało pod dyktando zespołu z Siedlec. Pogoń posiadała inicjatywę i ciągle atakowała bramkę gospodarzy. Okazję miał Kruk i Kwiatkowski po zagraniu Jezierskiego. W 23 minucie ten ostatni zagrał do Kruka i grający w tym meczu na pomocy zawodnik trafił do bramki SMS-u. Do przerwy najlepszą szansę na podwyższenie miał Dziewulski, ale strzelił nad poprzeczką. Łodzianie zagrażali głównie po stałych fragmentach gry.

Po zmianie stron na bramkę łodzian strzelali groźnie Paczkowski i Kaliszewski. Gospodarze mieli też okazję, ale świetnie w bramce spisał się Kamiński. W 65 minucie, po strzale Paczkowskiego, jeden z obrońców zagrał ręką i arbiter podyktował karnego, którego pewnie na bramkę zamienił Dziewulski. Pogoń niemal do końca meczu kontrolowała grę, ale w końcówce spotkania nieco się rozluźniła i straciła niepotrzebnie gola.

III liga

mazowiecko-łódzka

Zaległe z 16 kolejki:

UKS SMS Łódź – Pogoń Siedlce 1:2 (0:1). Bramki: Dolewka 90+1 – Kruk 23, Dziewulski 65 (k).

Pogoń: Kamiński – Kwiatkowski, Borowicki, Emehel, Jezierski – Kaliszewski (79’ Wójcik), Agu (46’ Wędzyński), Rodak, Paczkowski, Kruk (67’ Tomas) – Dziewulski (87’ Rytel). Trener: Siedlecki.

Inne zaległe spotkanie: Mazur Karczew – MKS Kutno 0:2

20 kolejka: Stal Niewiadów – MKS Kutno 0:3vo

Andrzej Materski