Aktualności
Maraton sylwestrowy

Maraton sylwestrowy

Zapraszamy do sylwestrowej zabawy w towarzystwie gwiazd światowego kina. Kino Helios przygotowało dla Państwa aż dwa zestawy filmów. Start: 31 grudnia, o 21.30!

W zestawie nr 1 w doskonały nastrój wprowadzi nas Pedro Almodóvar i jego najnowsze dzieło MATKI RÓWNOLEGŁE, z niesamowitą Penélope Cruz w roli głównej. Po przerwie na powitanie Nowego Roku, ich miejsce zajmie Bradley Cooper w towarzystwie Coopera Hoffmana oraz Alany Haim w filmie wybitnego Paula Thomasa Andersona LICORICE PIZZA. Gwarantujemy, że nie zabraknie wspaniałych emocji, zabawy i dobrego smaku! W dodatku, to wszystko w niepowtarzalnej kinowej atmosferze.

W zestawie nr 2 udział na naszych ekranach zapowiedzieli m.in. Michał Żurawski, Aleksandra Domańska oraz Weronika Książkiewicz, których zobaczymy w przedpremierowym pokazie filmu SZCZĘŚCIA CHODZĄ PARAMI. Po przerwie na noworoczny toast, za świetny nastrój odpowiedzialni będą znani wszystkim bohaterowie komedii KONIEC ŚWIATA, CZYLI KOGEL MOGEL 4, w których wcielą się m. in. Grażyna Błęcka-Kolska, Zdzisław Wardejn, Aleksandra Hamkało, Nikodem Rozbicki oraz Maciej Zakościelny. Będzie energicznie, chwilami romantycznie, ale przede wszystkim bardzo zabawnie. Wszystko to oczywiście w niepowtarzalnej kinowej atmosferze.

Sylwester w kinie to, naszym zdaniem, idealny sposób na przywitanie nowego, 2022 roku!

Start: 31.12.2021, godz. 21.30 (zestaw 1) oraz godz. 21.45 (zestaw 2).