Aktualności
Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. ks. K. Szwarlika

Międzynarodowy Festiwal Kolęd i Pastorałek im. ks. K. Szwarlika

Organizatorzy jubileuszowej, 25 edycji Międzynarodowego Festiwalu Kolęd i Pastorałek im. ks. K. Szwarlika serdecznie zapraszają do udziału!

Do 27 listopada trwa rejestracja uczestników przez formularz zgłoszeniowy na stronie www.mfkip.pl. Udział w festiwalu jest bezpłatny i otwarty dla wszystkich amatorów (w tym uczniów i absolwentów szkół muzycznych I stopnia), którzy ukończyli sześć lat i śpiewają solo, w duetach, chórach, zespołach czy scholach.

Przez cały grudzień eliminacje do festiwalu będą odbywały się w 33 polskich miastach (Będzin, Bielsko-Biała, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Dębno, Dobrodzień, Gdańsk, Gniezno, Goleniów, Jarosław, Jaworzno, Katowice, Kielce, Kołobrzeg, Kraków, Krasnobród, Lipsko, Lublin, Łambinowice, Łódź, Nowa Sól, Olsztyn, Ostrowiec Świętokrzyski, Piotrków Trybunalski, Racibórz, Radom, Rybnik, Sanok, Tarnowskie Góry, Tuchów, Wadowice, Warszawa i Wrocław) oraz na Litwie, Białorusi i Ukrainie. Wielki finał z udziałem najlepszych wykonawców odbędzie się w Będzinie w dniach 10-12 stycznia 2019 r., a festiwal zwieńczy zaplanowany na 13 stycznia jubileuszowy koncert galowy. Całość przesłuchań i koncert galowy będą otwarte dla publiczności i transmitowane na żywo w internecie. 

LA