Aktualności
Mikołajki w Kinie Helios!

Mikołajki w Kinie Helios!

W dniach 8-9 grudnia, od 10.00 do 14.00, kino przejmą najmłodsi i Helios zamieni się w… Kino Pełne Dzieci! Zapraszamy na seanse najlepszych bajek: „Grinch”, „Miśków dwóch w Nowym Jorku” oraz „Misja Yeti”.

Przed wybranymi seansami zorganizowane będą konkursy z nagrodami. Zapraszamy także do holu kina, gdzie odbędą się animacje.

Wspólnie z Dekoracyjną Piniatą będziemy tworzyć niezwykłą świąteczną piniatę, którą, aby dobrać się do cukierków i niespodzianek, trzeba będzie rozbić. Panie z Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego „Medyk” będą malować dzieciom buźki w przeróżne bajkowe wzorki. Galeria Kultura zaprezentuje niezwykłe warsztaty bębniarskie. Zajęcia będą odbywać się na holu kina cyklicznie co godzinę, począwszy od 10.30. Każdy będzie mógł spróbować swoich sił. Lektorzy z Europejskiego Centrum Języków Obcych „Eurolingua” poprowadzą animacje dla dzieci w różnym języku. Nie zabraknie zagadek i konkursów. Dodatkowo na holu kina przygotujemy stoisko, gdzie Koło Naukowe Chemików z Uniwersytetu Przyrodniczo-Humanistycznego w Siedlcach przeprowadzi niezwykłe pokazy eksperymentów! Ponadto na dzieci czekać będzie ogromna maskotka Myszki Miki, z którą będzie można robić pamiątkowe zdjęcia. Sponsorem tej atrakcji jest firma Leśne Klimaty. Przez cały weekend dzieci będą mogły także pograć w przeróżne gry na konsoli na ogromnym telewizorze, dzięki firmie Media Markt! Abyście nie opadli z sił podczas zabaw, Pizzeria 105 Stopiątka przygotuje dla Was smaczny poczęstunek.

Dodatkowo chętne dzieci zapraszamy do naszego kącika plastycznego, gdzie będą mogły uczestniczyć w przygotowywaniu ozdób świątecznych. Wspólnie z rodzicami będą mogły wykonać kartkę okolicznościową oraz napisać list do mikołaja.

Uwaga! W Weekend Mikołajkowy odwiedzi nas prawdziwy mikołaj! Będzie na Was czekał w naszym holu i częstował słodkościami wszystkie grzeczne dzieci. Dodatkowo będzie rozdawał nagrody w konkursach, które odbywać się będą przed wybranymi filmami w naszym kinie.

Gorąco zapraszamy!