Młodzi się popisali

W Krakowie odbyły się Młodzieżowe Mistrzostwa Polski w lekkiej atletyce. Zawodnicy z klubów naszego regionu wywalczyli na nich kilka cennych krążków.

Złote medale zdobyli: Damian Kusiak (AZS AWF Biała Podlaska) w pchnięciu kulą (18.85), Konrad Podgórski (AZS AWF Biała Podlaska) w skoku w dal (7.80), Przemysław Czajkowski (AZS AWF Biała Podlaska) w rzucie dyskiem (59.55) oraz Agnieszka Dudzińska (AZS AWF Biała Podlaska) również w rzucie dyskiem (46.50). Srebrny medal w biegu na 200 m wywalczył Grzegorz Roszkowski (AZS AWF Biała Podlaska) – 21.48, a brązowy Agnieszka Dudzińska (AZS AWF Biała Podlaska) w pchnięciu kulą (14.13). Blisko medalu były zajmując czwarte miejsca: Monika Flis (WLKS Siedlce) w biegu na 800 m z czasem 2:11:40 i Katarzyna Guz (Żak Biała Podlaska) na dystansie 5 km – 17:04:33. Z kolei na 3 km z przeszkodami Monika Bojarczuk (WLKS Siedlce) była piąta – 11:08:68.