Mocne uderzenie

Na zakończenie rundy siedlecka Pogoń gromi w wyjazdowym spotkaniu Stal Niewiadów.

Stal – Pogoń 1:5

Pierwsze minuty były nerwowe. W 3’ po faulu kontuzji nosa doznał Mariusz Kruk i musiał pojechać do szpitala. Przez kilka minut siedlczanie grający w „10” odpierali ataki gospodarzy. Później, gdy lukę po Kruku uzupełnił Tomasz Grochowski, przejęli inicjatywę. Pierwszego gola w zamieszaniu podbramkowym strzelił Dariusz Dziewulski. Drugą bramkę uzyskał znów Dziewulski, lecz tym razem strzałem głową z bliskiej odległości. Jeszcze przed przerwą Pogoń strzeliła trzecią bramkę, a jej autorem został Grochowski. Po przerwie gole dla Biało-Niebieskich zdobyli Łukasz Firus oraz Kamil Tomas, a honorowe trafienie dla Stali – Batata.

III liga

mazowiecko-łódzka

15 kolejka:

Stal Niewiadów – Pogoń Siedlce 1:5 (0:3). Bramki:70 Batata – 22’ i 30’ Dziewulski, 36 Grochowski, 63 Firus, 79 Tomas.

Pogoń: Matłacz – Iliński, Stromecki (46’ Wójcik), Agu, Tomas – Kwiatkowski, Paczkowski, Rodak, Jezierski – Dziewulski (66’ Raskow), Kruk (8’ Grochowski, 55’ Firus). Trener: Niedźwiedzki.

Pozostałe wyniki: MKS Kutno – Wisła II Płock 3:3, Mazur Karczew – Warta Sieradz 0:1, Nadnarwianka Pułtusk – GLKS Nadarzyn 1:1, Narew Ostrołęka – Pogoń Zduńska Wola 4:1, Omega Kleszczów – Radomiak Radom 0:2, UKS SMS Łódź – Włókniarz Zelów 2:0, Legionovia Legionovo – KS Piaseczno1:1.