Aktualności
Na rzecz hospicjum dziecięcego

Na rzecz hospicjum dziecięcego

Celem imprezy było zebranie środków na kampanię #małysprzętWIELKAPOMOC, z której cały dochód zostanie przeznaczony na zakup mobilnego USG dla podopiecznych Siedleckiego Domowego Hospicjum dla Dzieci.

W minioną niedzielę okolice amfiteatru odwiedziło wiele rodzin z dziećmi. Atrakcji było mnóstwo. Po parku przechadzały się postacie z bajek. Na mecie zwycięzcy otrzymywali medale i nagrody.

Pogoda dopisała. Obok amfiteatru czekały atrakcje: dmuchane zjeżdżalnie, wóz strażacki, słodycze: lody, kolorowa wata cukrowa, popcorn – do wyboru, do koloru! Kolorowe były też wielkie bańki mydlane i warkoczyki wplatane w dziecięce włosy przez dzielnych wolontariuszy. Zdjęcie z postaciami z bajek można było zrobić także w fotobudce. – Dla tych uśmiechów naprawdę warto było! – mówi Aneta Czarnocka z Fundacji Le Natiga. – W organizacji pomogli nam wspaniali wolontariusze, ich radość, energia i zapał były widoczne z daleka.

– Celem spotkania było zebranie środków na kampanię #małysprzętWIELKAPOMOC, z której cały dochód zostanie przeznaczony na zakup mobilnego USG dla podopiecznych Siedleckiego Domowego Hospicjum dla Dzieci – mówi Joanna Zawadzka z Fundacji Le Natiga. – W ramach charytatywnej gry miejskiej „W Krainie Bajek” udało się nam zebrać 9 170,57 zł! Bardzo się z tego cieszymy i już zapowiadamy kolejną akcję! Tym razem zaprosimy miłośników jazdy na rowerze. Widać, że jesteśmy spragnieni zabawy, relacji i radości, powietrza, sportu. Dlatego tak ważne są wydarzenia, takie jak to – mamy nadzieję, że ich nie zabraknie!

AW