Opinie
Źródło: ARCHIWUM
Źródło: ARCHIWUM

Nasze rodzinne szczęście

Małe dzieci, mała radość, duże dzieci, duża radość - dr Jacek Pulikowski „prostuje” znane powiedzenie. A wszystkim kręcącym nosem na problemy nierozerwalnie związane z rodzicielstwem - rzeczywiście rosnące z wiekiem naszych pociech - podpowiada: w dzieci trzeba inwestować, wzmacniając więzi z małżonkiem!

Podczas Diecezjalnego Dnia Rodziny, który 12 maja do Parczewa ściągnął małżeństwa zainteresowane tematem wierności – bowiem to ona stanowiła wyznacznik tegorocznej edycji spotkania rodzin diecezji siedleckiej – J. Pulikowski wystąpił jako jeden z prelegentów. Przyjechał tutaj razem z żoną, by wspólnie dać świadectwo o swoim małżeńskim życiu.

Dzielić wartości

– Jestem bardzo szczęśliwą żoną i mamą. Nasze rodzinne szczęście to fakt, że chcemy być razem, że dzieci chcą być z nami, spędzać z nami wakacje, że każdy chętnie wraca do domu – powiedziała Jadwiga Pulikowska w wywiadzie emitowanym przez Katolickie Radio Podlasie, podkreślając, że darem jest dla nich zarówno trójka dorosłych już dzieci, jak też 93-letnia mama męża, która z nimi mieszka. ...

KL

Pozostało jeszcze 85% treści do przeczytania.

Posiadasz 0 żetonów
Potrzebujesz 1 żeton, aby odblokować ten artykuł