Nic się nie zmienia

Nasze zespoły jak przegrywały, tak przegrywają. W ostatniej kolejce punkty zostawiły w Mielcu i Tomaszowie.

Tomasovia – Orlęta R. 1:0

Od początku spotkania zarysowała się przewaga Tomasovii. Akcje zakończone strzałami Barana, Żurawskiego, Pacholarza czy Stefanika mogły skończyć się golami. Pierwszą groźniejszą sytuacje goście stworzyli w 30 minucie, kiedy to strzelał Panek. Losy meczu rozstrzygnęły się tuż po przerwie. Zagranie Żurawskiego wykorzystał Stefanik i było 1:0. W 63 minucie dośrodkowanie Leszkiewicza, po błędzie bramkarza Tomasovii Bartoszyka, niemal skończyło się golem, bowiem piłka trafiła w słupek. Po raz drugi trafiła w słupek bramki Tomasovii w 90 minucie, po uderzeniu Dyby. Ogólnie w pierwszej połowie dominowała Tomasovia, po przerwie mecz miał bardziej wyrównany charakter.

Stal M. – Orlęta Ł. 3:2

Przez niemal cały mecz łukowianie prowadzili i byli bliscy wygranej. Prowadzenie dla łukowian uzyskał w 9 minucie Dziewulski, Stal wyrównała po problematycznym faulu Ozygały z rzutu karnego. Kilka minut po zdarzeniu i wolnym bitym przez tego piłkarza bramkarz odbił piłkę, a nadbiegający Gaj skierował ją do siatki. Gdy mecz zbliżał się do końca, Stal wyrównała po akcji środkiem boiska, a w doliczonym czasie gry zdobyła zwycięską bramkę. Po rzucie rożnym Szewczak uchylił głowę, co pozwoliło wejść w posiadanie piłki stalowcom, którzy nie zmarnowali okazji i zapewnili sobie cenne zwycięstwo.

III liga

lubelsko-podkarpacka

25 kolejka:

Tomasovia Tomaszów Lub. – Orlęta Radzyń 1:0 (0:0). Bramka: Stefanik 46’.

Orlęta: Stężała – Jakubiec, Syta, Dypa, Kępa, Dąbrowski (32 Krasuski, 71 Gmur), Leszkiewicz, Bednarczyk, Koczkodaj, Wołek, Panek (75 Jedraszczak). Trener: Majka.

Stal Mielec – Orlęta Łuków 3:2 (0:1). Bramki: Getwinger 47 (karny), Wójtowicz 88, Mroziński 90 + 3 – Dziewulski 9’, A. Gaj 53.

Orlęta: Olszewski – M. Szewczak, Grula, Janicki, Wryk (46 Ozygała), Wróbel (63 Purzycki),

Skrzymowski, Rodak, Marciniak (55 Aleksandrowicz), Dziewulski, A. Gaj (77 Szlaski). Trener: Solnica.

Pozostałe wyniki: Stal Krasnik – Orzeł Przeworsk 0:1, Avia Świdnik – Unia Nowa Sarzyna 3:3, Górnik II Łęczna – Wisłoka Dębica 4:1, Łada Biłgoraj – Stal Rzeszów 0:7, Resovia – Spartakus Szarowola 0:0, Izolator Boguchwała – Karpaty Krosno 0:2.