Aktualności
Nowe oblicze delikatesów mięsnych przy Zakładach Mięsnych „Łmeat-Łuków” S.A.

Nowe oblicze delikatesów mięsnych przy Zakładach Mięsnych „Łmeat-Łuków” S.A.

Już w najbliższy piątek, 1 sierpnia, nastąpi oficjalne otwarcie odmienionego sklepu firmowego przy ul. Przemysłowej w Łukowie, na które serdecznie Państwa zapraszamy. Przygotowaliśmy mnóstwo atrakcji oraz wiele niezwykłych promocji! W programie m.in.: konkursy z nagrodami, gratisy do zakupów, grillowanie, degustacje, a dla najmłodszych - malowanie twarzy. Zapraszamy!

W ostatnich miesiącach mieszkańcy Łukowa mogli obserwować intensywne prace przy modernizacji przyzakładowych delikatesów mięsnych mieszących się przy ul. Przemysłowej w Łukowie. Remont placówki był niebagatelnym przedsięwzięciem, które trwało od maja 2014 r., a zaangażowanych w niego było blisko 100 osób.

Kapitalnej przebudowie uległa nie tylko widoczna na pierwszy rzut okna elewacja, ale także wnętrze sklepu, które zostało powiększone aż o ponad 70 m². Dziś sklep jest przestronny, z idealnie wyeksponowanymi produktami i oferuje Klientom szerszą ofertę produktową – oprócz wyrobów mięsnych Klient może tu kupić także nabiał czy przepyszne pieczywo z rodzinnej piekarni Państwa Żabczyńskich pieczone na miejscu w innowacyjnym piecu.

Wyremontowane delikatesy mięsne przy ul. Przemysłowej to niezwykle elegancki, dopracowany w najmniejszym szczególe sklep przyjazny Klientowi – innowacyjne lady chłodnicze najwyższej klasy doskonale eksponują mięso i wędliny, duży zamontowany pod sufitem 55″ telewizor informuje o nowych produktach i aktualnych promocjach. Oprócz tego w sklepie zorganizowano kącik dziecięcy, by umilić najmłodszym czas, a także stworzono mini-galerię przypominającą bogatą historię Zakładów.

Modernizacja przyzakładowego sklepu jest niejako symbolem zmian zachodzących w całej firmie – pokazuje kierunek, w którym Zakłady Mięsne „Łmeat-Łuków” S.A. obecnie podążają. Nowoczesność, innowacyjność, dbałość o spełnianie potrzeb Klienta – to wartości, na których opiera się polityka firmy w każdym aspekcie jej funkcjonowania. ®

GU