Aktualności
Obraz współczesnego człowieka

Obraz współczesnego człowieka

Nie w Warszawie, nie w Krakowie, a w Mordach odbędzie się ogólnopolska premiera spektaklu „Mister Enigma”.

Tytułową rolę w sztuce Macieja Robakiewicza zagra Jarosław Gruda. Spektakl zostanie wystawiony na deskach Sali Teatralnej Miejsko-Gminnego Ośrodka Kultury w Mordach 21 stycznia, o 18.00. – Sztuka „Mister Enigma” to przewrotna komedia o tym, jak bardzo jesteśmy bezradni, gdy brakuje nam miłości – zapowiada Łukasz A. Wawryniuk, dyrektor MGOK.

Karina, 30-latka z bujną fantazją, zafascynowana plastikowym światem celebrytów, próbuje rozkręcić firmę projektującą ubrania dla psów. Norbert to porzucony przez żonę 50-letni szef kuchni jednej z najlepszych restauracji w Warszawie. Ich pierwsze biznesowe spotkanie stanie się początkiem burzliwej przyjaźni. – Sztuka zaprasza widza do refleksji nad szukaniem własnej drogi oraz niejednoznacznymi motywacjami, które kierują życiem każdego człowieka – zachęca do obejrzenia spektaklu jego reżyser Maciej Robakiewicz.

Oprócz Jarosława Grudy w spektaklu zagra Magdalena Mroszkiewicz. Scenariusz do spektaklu napisała Malwina Chojnacka, zaś autorem muzyki jest Tomasz Bieliński. Szczegóły na www.mgokmordy.naszgok.pl oraz pod nr. tel.: 25-641-54-42.

JAG