Odbiły się

Odbiły się

Koszykarki MKK Siedlce były dwukrotnie lepsze od rywalek, sokołowianki kontynuują zwycięski marsz.

Po nie najlepszym starcie wydaje się, że koszykarki MKK Siedlce odbiły się i zanotowały dwa zwycięstwa, pokonując w Olsztynie miejscowy KKS oraz Lidera Swarzędz w Siedlcach. Pojedynek na Warmii siedlczanki zaczęły bardzo dobrze, od prowadzenia do przerwy aż 48:32. Wprawdzie po zmianie stron dominował zespół Olsztyna, jednak siedlczankom udało się dowieźć zwycięstwo do końca.

W spotkaniu z Liderem, poza pierwszą kwartą, ton spotkaniu nadawały siedlczanki i kontrolując przebieg wydarzeń na parkiecie wygrały 7 pkt.

Zwycięską passę kontynuują koszykarki z Sokołowa Podlaskiego, tym razem ich łupem stał się zespół SMS Łomianki. Podopieczne trenera Krakowskiego ponownie zaprezentowały bardzo dobrą końcówkę, czym przechyliły szalę zwycięstwa na swoją stronę.