Aktualności
Oglądasz - czytasz!

Oglądasz – czytasz!

Do każdego „Karnetu Kina Konesera” książka gratis! Zapraszamy do wzięcia udziału w promocji! 27 grudnia - film „Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem”.

Filmy prezentowane w ramach Kina Konesera to najczęściej niszowe dzieła z niebanalną fabułą i inteligentnym humorem. Wyświetlane historie mają na celu nie tylko uprzyjemnić widzowi spędzony czas w naszym kinie, ale również wzbogacić go o nowe wartości, przeżycia i walory wizualne! Filmy Kina Konesera to często dzieła uhonorowane licznymi nagrodami na festiwalach filmowych.

UWAGA: Promocja „Kina Konesera”. Oglądasz – czytasz! Do każdego „Karnetu Kina Konesera” książka gratis! Zapraszamy do wzięcia udziału w promocji!

27 grudnia zapraszamy na film „Borg/McEnroe. Między odwagą a szaleństwem”

Wimbledon 1980. Cały świat wstrzymuje oddech. Rozpoczyna się finałowy mecz. Bjorn Borg, najlepszy tenisista na świecie, będzie bronił po raz piąty tytułu mistrza. Chłodny, opanowany i skuteczny – jest ulubieńcem publiczności. Nikt jednak nie wie o dramacie rozgrywającym się poza kortem. Niespełna 24-letni tenisista jest fizycznym i psychicznym wrakiem, wyniszczonym przez mordercze treningi, które rujnują także jego życie prywatne. Jego przeciwnik to 20-letni John McEnroe, porywczy i wybuchowy, zdeterminowany, by zająć miejsce swojego dotychczasowego idola. Jaką cenę może mieć sukces?

AW